دوشنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه / بررسی محصولات / MMC مشابه یا فیک ندارد
Media

MMC مشابه یا فیک ندارد

سیدرضا شاه‌صفدری، ‌مدیرعامل شرکت مدیاموج ارتباط

 

مدیا موج کی و چگونه فعالیت خود را آغاز کرده است؟

شرکت مدیا موج در زمینه نمایندگی تجهیزات پسیو کمپانی mmc فرانسه فعالیت می‌کند. حدود یکسال و نیم است که به صورت رسمی نمایندگی را از کمپانی MMC گرفته‌ایم و این اخذ نمایندگی سفارت فرانسه به ثبت رسیده و تمامی کارهای قانونی نیز انجام شده است. شرکت MMC زیرمجموعه هلدینگ TKH هلندی است که در زمینه تجهیزات حفاظتی،‌ مخابرات،‌ تجهیزات پسیو و سیستم‌های ساختمانی فعالیت می‌کند. همچنین شرکت مدیا موج جزو هلدینگ داده‌های رسا است که در زمینه سیستم‌های امنیتی فعالیت می‌کند.

چه محصولاتی را پوشش می دهید؟

مدیا موج کلیه تجهیزات پسیو شبکه در زمینه فیبر و مس و متعلقات را پوشش می‌دهد و نمایندگی رسمی MMC را داریم.

دلیل شما برای انتخاب این برند چیست؟

برند MMC را از سال‌ها قبل می‌شناختیم و این برند در دو کتگوری فعالیت می‌کند،‌ یکی در زمینه تجهیزات broad cast در زمینه کابل و همچنین تجهیزات پسیو. بخاطر پروژه‌هایی که در صدا و سیما داشتیم با این برند خوشنام آشنا شدیم. این برند یکی از سه برند برتر دنیا و همچنین یکی از پرفروش ترین برندهای اروپا است و از همان زمان برای گرفتن نمایندگی اقدام کردیم. پس از گذشت زمانی نزدیک به پنج سال سرانجام یک سال و نیم پیش موفق به اخذ این برند شدیم.

خدمات پس از روش و گارانتی به چه صورت است؟

MMC تمامی تجهیزاتی را که می فروشد پس از ارائه گواهینامه فلوک ۲۵ سال گارانتی می‌کند.

نحوه فعالیت شما در ایران چگونه است؟

ما در شهرستان‌های مختلف نمایندگی داریم و توزیع ما از طریق نمایندگی صورت می‌گیرد. ما هم به صورت پروژه‌ای و هم به صورت فروش مستقیم به نمایندگانمان فعالیت داریم. برخی از نمایندگان ما پروژه‌های خرد دارند و از ما خرید کلی می‌کنند.

مهمترین پروژه‌های شما کدامند؟

دانشگاه علوم پزشکی،‌ مراکز نظامی،‌ بانک‌ها،‌ مراکز دولتی و ساختمان‌های اداری بخشی از پرژه‌های ما هستند. همچنین بنا به دلایلی از ذکر نام برخی از پروژه‌ها معذورم.

آیا پتانسیل لازم برای فعالیت شما در خارج از کشور وجود دارد؟ و اگر دارد شما تمایلی برای گسترش کار در این کشورها دارید؟

MMC در کشورهای حوزه خلیج فارس نماینده مستقیم دارد و فروش بسیار خوبی نیز دارند،‌ بگونه‌ای که کل زیرساخت‌های کشورهای عربی به سمت MMC پیش می‌رود. با وجود آن با توجه به توافقاتی که میان ما و MMC صورت گرفته است اگر پروژه‌ای در کشورهای همسایه مانند عراق و افغانستان وجود داشته باشد ما امکان کار در این کشورها را نیز داریم.

آیا تمایلی به اضافه کردن برند دیگری نیز دارید یا می‌خواهید تک برند کار کنید؟

خیر،‌ با توجه به توافقی که با برند MMC داریم تنها با این برند کار می‌کنیم و مجاز به کار کردن با برند دیگری نیستیم.

نوسانات قیمت دلار تا چه میزان بر کار شما تاثیرگذاشته است؟ برای حل آن چه می‌توان کرد؟

این نوسانات بی تاثیر نبوده است،‌ با وجود آن باید به دنبال راه حلی باشیم تا مشکلات را از سر راه برداریم. همانطور که می دانید تجهیزات پسیو در کتگوری‌های مختلف ارزی می‌نشیند و ما باید مشکلات را با تعامل حل کنیم.

حرف آخر…

برند mmc از معدود برندهایی در ایران است که مشابه یا فیک ندارد. ما مستقیم با یک برند اروپایی سر و کار داریم و این برند اورجینال از کارخانه به ایران منتقل می‌شود. تمامی مراحل اداری و قانونی طی شده است و تمامی گواهینامه های لازم اخذ شده است.

 

پیشنهاد برای مطالعه:

thumbnail (2)

نظم ضامن بقا و پیشرفت صنعت حفاظت و ایمنی است

محمد زارعی، یکی از پیشکسوتان صنعت حفاظت و ایمنی   فعالیت خود چگونه و در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *