چهارشنبه , ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / تجلیل از اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران
thumbnail

تجلیل از اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران

 

در دومین جشنواره آموزش شاغلین سازمان فنی حرفه‌ای که در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه در محل اتاق اصناف برگزار شد از اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران تجلیل به عمل آمد.

به گزارش سیباشهر و به نقل از اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران دومین جشنواره آموزش شاغلین سازمان فنی حرفه‌ای یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه  در محل اتاق اصناف با حضور علی فاضلی، رییس اتاق اصناف ایران و رضا گرزین، رییس سازمان فنی حرفه‌ای وجمعی از فرهیختگان علمی کشور برگزار شد.

همچنین از محمد قلمچی، دبیرکل اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران و برخی از اساتید فنی حرفه‌ای به عنوان استاد برتر با اهدا تندیس و لوح تقدیر تجلیل شد.

قلمچی گفت: در این مراسم از چند اتحادیه صنفی از جمله اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران که در حوزه آموزش فعالیت چشمگیری داشتند با اهدا تندیس تقدیر شد.

لازم به ذکر است که در این مراسم مجوز کارگاه‌های همجواری به اتحادیه الکترونیک وحفاظتی تهران همچنین اتحادیه عکاسان داده شد.

قلمچی افزود: مجوز کارگاه‌های همجواری به شرکت‌های بزرگ و یا اتحادیه‌هایی که تاثیر زیادی در آموزش‌های فنی حرفه‌ای دارند داده می شود. اتحادیه به عنوان یک مرکز موثر در پیشبرد مهارت‌های فنی حرفه‌ای شناخته شد و توانست مجوز این کار را نیز بگیرد.

 

پیشنهاد برای مطالعه:

photo_2018-05-01_01-09-26

گذشته، حال، آینده…

علی مسعودی، دبیر کل اتحادیه سراسری شرکت‌های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *