سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
خانه / مقالات / مقالات نظارت تصویری / تشخیص دوقلوهای همسان با سنسور تشخیص چهره آیفون ایکس
Dogholu

تشخیص دوقلوهای همسان با سنسور تشخیص چهره آیفون ایکس

مترجم: تینا پورشاهید

به نظر شما آیا سنسور تشخیص چهره آیفون ایکس می تواند دوقلوهای همسان را تشخیص دهد؟ این سئوالی است که ممکن است برای خیلی از کاربران پیش آمده باشد. خبرگزاری تک اینسایدر، با نگاهی منحصر به فرد به آیفون ایکس، سعی کرده به این سوال پاسخ بدهد. خب دوقلوهای همسان ظاهرا بسیار به یکدیگر شبیه هستند، اینکه سنسور تشخیص چهره آیفون ایکس بتواند آنها را تشخیص بدهد کمی عجیب به نظر می رسد.

ابتدا چهره یکی از دوقلوها در گوشی ثبت شد. حالا نوبت آن بود تا برادر دوقلوی دیگر که چهره اش ثبت نشده است، قفل گوشی را باز کند. در نظر داشته باشید این دو برادر دوقلوهای همسان هستند و بسیار شبیه یکدیگر می باشند. به نظر شما موفق می شود؟ آیا برادر دوقلوی همسان می تواند قفل گوشی برادر دیگر را باز کند؟

گِرِک و براون برادران دوقلوی همسانی هستند که ۳۶ سال سن دارند. وقتی مردم آنها را در خیابان می بینند نمی توانند تشخیص بدهند کدام یک براون است و کدام یک گِرِک !

بله آیفون ایکس گول نخورد و توانست این دو را تشخیص دهد. وقتی گِرِک مشخصات خود را وارد گوشی کرد، براون نتوانست قفل گوشی را باز کند. جواب آیفون ایکس به براون منفی بود !!

براون می گفت: «واقعا شوکه شدم، آیفون X واقعا می تواند جزئیات چهره من و برادرم را تشخیص بدهد. حتی برخی اعضای خانواده مان هم وقتی ما را می بینند، دچار مشکل می شوند و نمی توانند تشخیص بدهند کدام براون هستیم و کدام یک گِرِک!! اوه خدای من آیفون ایکس اصلا احمق نیست!! واقعا شگفت انگیز است. اینکه گِرِک نمی تواند وارد گوشی من بشود و من هم نمی توانم وارد گوشی او بشوم واقعا هیجان انگیز است!»

منبع: businessinsider/ پلازامگ

مترجم: تینا پورشاهید به نظر شما آیا سنسور تشخیص چهره آیفون ایکس می تواند دوقلوهای همسان را تشخیص دهد؟ این سئوالی است که ممکن است برای خیلی از کاربران پیش آمده باشد. خبرگزاری تک اینسایدر، با نگاهی منحصر به فرد به آیفون ایکس، سعی کرده به این سوال پاسخ بدهد. خب دوقلوهای همسان ظاهرا بسیار به یکدیگر شبیه هستند، اینکه سنسور تشخیص چهره آیفون ایکس بتواند آنها را تشخیص بدهد کمی عجیب به نظر می رسد. ابتدا چهره یکی از دوقلوها در گوشی ثبت شد. حالا نوبت آن بود تا برادر دوقلوی دیگر که چهره اش ثبت نشده است، قفل…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

Coax-Cabling-175881451

ارتقاء سیستم های نظارت تصویری با کمک فناوری اچ دی روی کابل کواکسیال

مترجم: سارا ایزدیار در طول دهه­ ی گذشته فناوری دوربین‌های تحت شبکه بیشتر مباحث را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *