چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اخبار نظارت تصویری / نوآوری جدید در خلق تصاویر واضح‌تر با حذف ذرات مانع از فیلم‌ها
photo_2017-03-07_10-28-50

نوآوری جدید در خلق تصاویر واضح‌تر با حذف ذرات مانع از فیلم‌ها

شرکت Morpho از یک فنآوری رونمایی کرد که میتواند ذرات مانع مانند گرد و غبار و برف را از فیلم ها حذف کند. این فن آوری برای قطارها و کامیون های در حال حرکت طراحی شده است، اما در نهایت برای مشتریان دنیای تکنولوژی در دسترس می باشد.

wumai151120a

تکنولوژی های عکسبرداری از مدت ها قبل قادر به حذف اثر قرمزی چشم شده اند و حالا به نظر می رسد شرکت ژاپنی Morpho، بزرگترین نوآوری بعدی در خلق تصاویر واضح تر را ارائه داده است.

این شرکت، تکنولوژی پردازش ویدئوی را درنمایشگاهMass-Trans Innovation  ارائه داد که در شهر Chiba ژاپن برگزار شد. این فناوری با عنوان Morpho Dehazer به بازار عرضه شد، که قادر است بصورت بصری ذرات مانع مانند برف، گرد و غبار و مه را از منابع دوربین دیجیتالی حذف کند و یک تصویر واضح تولید کند.

فن آوری Dehazer برای وسایل حمل و نقل عمومی مانند کامیونها و قطارها طراحی شده است. مناطقی مانند ریل های قطار، راه های کوهستانی، بنادر و بزرگراهها، مکان هایی که نظارت قوی در آنها دارای اولویت بالایی است، و این از نکات اصلی این فن آوری می باشد. با تصویر بهتر، می توان دید واضح تری از حوادث خصوصا برای مناطق برفی کوهستانی، بزرگراه ها و مناطق شهری بسیار آلوده آسیا و خدمات اورژانسی داشت یا ممکن است پاسخ موثرتری به مسیریابی دوباره ترافیک باشد.

برخی از فن آوری های دیگر شرکت Morpho در گوشی های هوشمند Samsung’s Galaxy Note 5 و S6 Edge+ استفاده شده است. این دستگاه ها از Morpho Hyperlapse استفاده نموده اند که منجر به تثبیت فریم فیلم های گرفته شده در حال حرکت می شود و PhotoSolid که تاری حرکت را در عکس ها بوسیله ترکیب چندین عکس مختلف پیدا کرده و یک عکس بدون تار شدگی و دارای وضوح ایجاد می کند.

عملکرد Morpho’s Dehazer سرانجام به دنیای مصرف کنندگان عام نیز خواهد آمد، همانطور که شرکت در نظر دارد در آینده، تکنولوژی مشابهی را در وسایل نقلیه مستقل اعمال کند، سیگنال های ویدئویی بدون مانع با وضوح بالاتر، برای اتومبیل های بدون راننده در حال توسعه کاربرد دارند.

شرکت Morpho از یک فنآوری رونمایی کرد که میتواند ذرات مانع مانند گرد و غبار و برف را از فیلم ها حذف کند. این فن آوری برای قطارها و کامیون های در حال حرکت طراحی شده است، اما در نهایت برای مشتریان دنیای تکنولوژی در دسترس می باشد. تکنولوژی های عکسبرداری از مدت ها قبل قادر به حذف اثر قرمزی چشم شده اند و حالا به نظر می رسد شرکت ژاپنی Morpho، بزرگترین نوآوری بعدی در خلق تصاویر واضح تر را ارائه داده است. این شرکت، تکنولوژی پردازش ویدئوی را درنمایشگاهMass-Trans Innovation  ارائه داد که در شهر Chiba ژاپن برگزار…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

Terminator

سربازان انگلیسی به کیت “ترمیناتور” مجهز می‌شوند

سربازان انگلیسی به زودی به کیت‌هایی موسوم به “ترمیناتور” مجهز خواهند شد که به آن‌ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *