دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اخبار امنیت و زندگی / شبکه اضطراری لندکروز؛ ایده جالب تویوتا برای مناطق فاقد پوشش شبکه
photo

شبکه اضطراری لندکروز؛ ایده جالب تویوتا برای مناطق فاقد پوشش شبکه

یکی از دلایل اصلی ما برای خرید تویوتا لندکروز لذت بردن از قابلیت های آن برای رانندگی در آفرود می باشد, ولی ممکن است ته دلمان بلرزد از اتفاقی غیرمنتظره در منطقه ای بیابانی و جایی که دسترسی به شبکه های ارتباطی نظیر موبایل و اینترنت دیگر میسر نیست!
این مشکل به صورت گسترده ای(حدود ۶۵%) در مناطق بیابانی و کوهستانی استرالیا وجود دارد و تویوتا با ایده ای جالب در عین سهولت، سادگی و هزینه ای پایین این دغدغه را از میان برده است.

photo

راه حل دستگاه ساده ای است تحت عنوان “شبکه اضطراری لندکروز” و نحوه کارش به این صورت است که در مناطق فاقد پوشش شبکه، سیگنال های ساده ترین تلفن های همراه را تا شعاع ۲۵ کیلومتری تقویت می نماید و مورد پوشش قرار می دهد بطوریکه هر یک از خودروهای مجهز به این تکنولوژی می‌توانند همچون یک ایستگاه ارسال موج تا ۲۵ کیلومتر تبدیل شود و پوشش‌دهی این شبکه را چندین برابر کنند.

photo_2017-02-10_11-58-29

علاوه بر این، دستگاه می تواند برای افراد غیر سرنشین خودرو که در این شعاع مکانی از خودروی مجهز به آن قرار دارند و دسترسی به شبکه های موبایل ندارند تقویت سیگنال امواج را جهت برقراری ارتباط با سایرین نیز فراهم کند.

photo_2017-02-10_11-58-35

یکی از دلایل اصلی ما برای خرید تویوتا لندکروز لذت بردن از قابلیت های آن برای رانندگی در آفرود می باشد, ولی ممکن است ته دلمان بلرزد از اتفاقی غیرمنتظره در منطقه ای بیابانی و جایی که دسترسی به شبکه های ارتباطی نظیر موبایل و اینترنت دیگر میسر نیست! این مشکل به صورت گسترده ای(حدود ۶۵%) در مناطق بیابانی و کوهستانی استرالیا وجود دارد و تویوتا با ایده ای جالب در عین سهولت، سادگی و هزینه ای پایین این دغدغه را از میان برده است. راه حل دستگاه ساده ای است تحت عنوان "شبکه اضطراری لندکروز" و نحوه کارش به…

User Rating: 5 ( 1 votes)

پیشنهاد برای مطالعه:

Voice_Activation_Faucet

شیرآلاتی که با دستیار صوتی باز و بسته می‌شوند

آیا روزی را تصور می‌کردید که بتوانید با فرمان صوتی کارهایی را به انجام برسانید؟ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *