سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اخبار امنیت و زندگی / نصب بنر نا ایمن بودن ساختمان بر روی سازه‌های ناایمن مناطق ۱۱ و ۱۲ تهران
Eghbal

نصب بنر نا ایمن بودن ساختمان بر روی سازه‌های ناایمن مناطق ۱۱ و ۱۲ تهران

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از معرفی ساختمان‌های ناایمن منطقه ۱۱ و ۱۲ خبر داد.

اقبال شاکری صبح امروز در حاشیه بازدید از روند تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین با اعلام خبر معرفی ساختمان‌های ناایمن منطقه ۱۱ و ۱۲ گفت: طی هماهنگی که با تورک نماینده دادستان انجام شده است مقرر شده که طی یک هفته آتی ساختمان‌های ناایمن منطقه ۱۱ و ۱۲ شناسایی و با تعیین اولویت نسبت به اعمال ایمنی آنها اقدام شود.

وی با بیان اینکه در این راستا ما بحث پلمب یا عدم فعالیت اقتصادی نداریم گفت: پیشنهاد شده که حتی با نصب یک بنر مردم را از ناایمنی بودن ساختمان مطلع کنیم تا علاوه بر اعمال قانون، فشار افکار عمومی نیز باعث شود که مالک هر چه سریعتر نسبت به ارتقای ایمنی ملک خود اقدام کند.

منبع: ایسنا

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از معرفی ساختمان‌های ناایمن منطقه ۱۱ و ۱۲ خبر داد. اقبال شاکری صبح امروز در حاشیه بازدید از روند تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین با اعلام خبر معرفی ساختمان‌های ناایمن منطقه ۱۱ و ۱۲ گفت: طی هماهنگی که با تورک نماینده دادستان انجام شده است مقرر شده که طی یک هفته آتی ساختمان‌های ناایمن منطقه ۱۱ و ۱۲ شناسایی و با تعیین اولویت نسبت به اعمال ایمنی آنها اقدام شود. وی با بیان اینکه در این راستا ما بحث پلمب یا عدم فعالیت اقتصادی نداریم گفت: پیشنهاد شده که حتی با نصب یک بنر…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

Voice_Activation_Faucet

شیرآلاتی که با دستیار صوتی باز و بسته می‌شوند

آیا روزی را تصور می‌کردید که بتوانید با فرمان صوتی کارهایی را به انجام برسانید؟ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *