چهارشنبه , ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اخبار نظارت تصویری / استفاده از چراغ راهنمایی هوشمند در آمریکا
139507281246015051463833

استفاده از چراغ راهنمایی هوشمند در آمریکا

محققان دانشگاه ملون با نصب سیستم آزمایشی مدیریت هوشمند چراغ‌های راهنمایی در شهر پیتسبورگ موفق شدند تا زمان مسافرت شهری برای هر خودرو را تا ۲۵ درصد کاهش دهند.

توقف بیش از حد خودروها در ترافیک‌ شهری نه تنها باعث کاهش آستانه تحمل رانندگان می‌شود، بلکه طبق برآورد وزارت حمل و نقل آمریکا سالانه بیش از ۱۲۱ میلیارد دلار هزینه از طریق ترافیک و ازدحام خودروها در معابر شهری به اقتصاد این کشور تحمیل می‌شود.

محققان دانشگاه ملون با بررسی جامع اهمیت چراغ‌های راهنمایی در مدیریت ترافیک شهری دریافتند که حتی جدیدترین نمونه چراغ‌های راهنمایی در فواصل چند ساله مدیریت زمان می‌شوند و این در حالی است که الگوهای ترافیکی با سرعت بیشتری تغییر می‌کنند.

در سیستم مدیریت هوشمند چراغ راهنمایی یا Surtracجریان ترافیک با استفاده از تجهیزات نوین و پیشرفته مثل رادار و دوربین به صورت پیوسته توسط رایانه مورد بررسی قرار گرفته و خروجی این سیستم توسط الگوریتم اختصاصی هوش مصنوعی به صورت برنامه زمان‌بندی مشخص به چراغ‌های راهنمایی منتقل می‌شود.

محققان دانشگاه ملون با نصب سیستم آزمایشی مدیریت هوشمند چراغ‌های راهنمایی در شهر پیتسبورگ موفق شدند تا زمان مسافرت شهری برای هر خودرو را تا ۲۵ درصد کاهش دهند. توقف بیش از حد خودروها در ترافیک‌ شهری نه تنها باعث کاهش آستانه تحمل رانندگان می‌شود، بلکه طبق برآورد وزارت حمل و نقل آمریکا سالانه بیش از ۱۲۱ میلیارد دلار هزینه از طریق ترافیک و ازدحام خودروها در معابر شهری به اقتصاد این کشور تحمیل می‌شود. محققان دانشگاه ملون با بررسی جامع اهمیت چراغ‌های راهنمایی در مدیریت ترافیک شهری دریافتند که حتی جدیدترین نمونه چراغ‌های راهنمایی در فواصل چند ساله مدیریت…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

Terminator

سربازان انگلیسی به کیت “ترمیناتور” مجهز می‌شوند

سربازان انگلیسی به زودی به کیت‌هایی موسوم به “ترمیناتور” مجهز خواهند شد که به آن‌ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *