سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اخبار ویژه / فراخوان نمایشگاه تخصصی Iran SSE
IranSSE

فراخوان نمایشگاه تخصصی Iran SSE

بسمه تعالی

همراهان گرامی

با درود و احترام

        صنعت حفاظت الکترونیک علی رغم جوان بودن نسبی، بدلیل جایگاه بسیار کاربردی آن در حفظ امنیت جان و مال مردم که یکی از مهم ترین دغدغه های بشری است و بهره گیری از فن آوری های نوین، ره صد ساله را یک شبه پیموده و در این رهگذار به یکی از کلیدی ترین مفاهیم در برنامه ریزی های کلان کشورها و مردم تبدیل شده است.

        اما آنچه بسیار حائز اهمیت است، آن است که این ابزارها بدون نگرش به نیازهای حفاظتی جوامع مختلف، تجمیع قابلیت‌ها، تدوین دستورالعمل و بومی‌سازی روش‌های بکار گیری آنها، از کاربرد کامل و تعین کننده برخوردار نخواهند بود!

        بررسی و مطالعه سال ها برگزاری نمایشگاه های تخصصی در کشور، تجربه ده سال مدیریت برگزاری نمایشگاه IPAS، ارتباط نزدیک با متولیان خدوم ایمنی و حفاظتی کشور و اطلاع از نیازمند های شغلی آنان و دقت در تجارب جهانی، ما را بر آن داشت تا با همکاری جهاد دانشگاهی به عنوان پلی میان دانشگاه و بخش صنعتی – خدماتی کشور و حمایت برخی دانشگاه های فنی مرجع، مقدمات برگزاری نخستین کنفرانس علمی بین المللی و نمایشگاه تخصصی حفاظت الکترونیک را فراهم نمائیم.

        کنفرانس علمی بین المللی و نمایشگاه تخصصی حفاظت الکترونیک (Iran SSE) تلاش دارد تا در جهت تعامل هر چه بیشتر و حداکثری فعالان عرصه تولید و تجارت این صنعت با متولیان حفاظت، ایمنی  و امنیت از یک سو و قطب های علمی کشور از سوی دیگر، با رویکرد توسعه هدفمند کسب و کار این صنعت و حرکت در راستای ارتقای دانش، تجمیع تجربیات فعالان، اعم از مشاوران، تأمین کنندگان، سیاست گذاران و کارفرمایان، قدم مثبتی برداشته و به مرکزی برای تبادل آرا، تحقیق و ارائه راه حل برای کلیه نیازهای مرتبط، تبدیل شود.

این رویداد علمی – تجاری بصورت سالانه در محورهای:

      سامانه های نظارت تصویری                                                         سامانه های کنترل دسترسی

      سامانه های اعلام نفوذ                                                                سامانه های اعلام و اطفای حریق

      سامانه های امنیت سایبری                                                          سامانه های مدیریت اینترنت اشیاء(IOT)

و با رعایت بالاترین استانداردهای جهانی برگزار شده و دبیرخانه آن بطور دایمی فعال و آماده پاسخ گویی به کلیه درخواست ها خواهد بود. همچنین رئوس آخرین اطلاعات، اخبار و پیشرفت ها بطور مرتب اطلاع رسانی عمومی شده و بصورت گزارش کامل در اختیار اعضا قرار خواهد گرفت.

        ستاد برگزاری به منظور برگزاری هر چه بهتر و ارتقای کیفی Iran SSE صمیمانه از کلیه فعالان این حوزه برای هم فکری و مشارکت دعوت نموده و با افتخار پذیرای هرگونه پیشنهاد، درخواست، انتقاد، نظر و … خواهیم بود.

                                                                      با سپاس از توجه شما

                                             ستاد برگزاری کنفرانس علمی و نمایشگاه تخصصی Iran SSE

                                                        مجری : شرکت تابان ارتباط ماندگار پارسیان

بسمه تعالی همراهان گرامی با درود و احترام         صنعت حفاظت الکترونیک علی رغم جوان بودن نسبی، بدلیل جایگاه بسیار کاربردی آن در حفظ امنیت جان و مال مردم که یکی از مهم ترین دغدغه های بشری است و بهره گیری از فن آوری های نوین، ره صد ساله را یک شبه پیموده و در این رهگذار به یکی از کلیدی ترین مفاهیم در برنامه ریزی های کلان کشورها و مردم تبدیل شده است.         اما آنچه بسیار حائز اهمیت است، آن است که این ابزارها بدون نگرش به نیازهای حفاظتی جوامع مختلف، تجمیع قابلیت‌ها، تدوین دستورالعمل و بومی‌سازی روش‌های…

User Rating: 4.35 ( 1 votes)

پیشنهاد برای مطالعه:

Terminator

سربازان انگلیسی به کیت “ترمیناتور” مجهز می‌شوند

سربازان انگلیسی به زودی به کیت‌هایی موسوم به “ترمیناتور” مجهز خواهند شد که به آن‌ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *