سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اتحادیه / اخبار اتحادیه الکترونیک / برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرس تعاونی تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم برق و الکترونیک تهران
Selection

برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرس تعاونی تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم برق و الکترونیک تهران

انتخابات هیئت مدیره و بازرس تعاونی تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم برق و الکترونیک تهران در تاریخ ٩۴/١٢/٢٠در محل تعاونی برگزار شد.

کاندیداهای هیئت مدیره در این انتخابات عبارت بودند از آقایان: گلستانی، محمودزاده، بیدگلستانی، قهرمان زاده، شادی نژاد، ذوقی، حاج آقا بابایی، شهبازی، فراهانی، بهرامی، ثروت، فروزش، نجمی، و آقای حیدری نیز کاندیدای سمت بازرسی شدند.
شرکت تعاونی تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم برق و الکترونیک تهران توسط پیشکسوتان و بزرگان صنف در سال ۱۳۵۳ تشکیل شد.
هدف از تشکیل این تعاونی ترویج و تحکیم مشارکت .همکاری و تعاون عمومی و تعمین نیازهای مشترک اقتصادی،  اجتماعی و فرهنگی اعضا و کمک به تحقق عدالت اجتماعی تعیین گردید.

انتخابات هیئت مدیره و بازرس تعاونی تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم برق و الکترونیک تهران در تاریخ ٩۴/١٢/٢٠در محل تعاونی برگزار شد. کاندیداهای هیئت مدیره در این انتخابات عبارت بودند از آقایان: گلستانی، محمودزاده، بیدگلستانی، قهرمان زاده، شادی نژاد، ذوقی، حاج آقا بابایی، شهبازی، فراهانی، بهرامی، ثروت، فروزش، نجمی، و آقای حیدری نیز کاندیدای سمت بازرسی شدند. شرکت تعاونی تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم برق و الکترونیک تهران توسط پیشکسوتان و بزرگان صنف در سال ۱۳۵۳ تشکیل شد. هدف از تشکیل این تعاونی ترویج و تحکیم مشارکت .همکاری و تعاون عمومی و تعمین نیازهای مشترک اقتصادی،  اجتماعی و فرهنگی اعضا و کمک به…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

thumbnail

تجلیل از اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران

  در دومین جشنواره آموزش شاغلین سازمان فنی حرفه‌ای که در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *