دوشنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / تمایل لاکهیدمارتین برای فروش بالگرد به ایران
Balgard

تمایل لاکهیدمارتین برای فروش بالگرد به ایران

خبرگزاری رویترز روز شنبه به نقل از مسئولان شرکت سیکورسکی – از شرکت‌های تابعه لاکهید مارتین – نوشت این شرکت فروش بالگردهای اس-۷۶ و اس-۹۲ به ایران را در دست بررسی قرار داده است.

ناتالی پرویت، معاون بخش فروش و بازاریابی شرکت سیکورسکی، که این اظهارات را در نمایشگاه هوایی در برلین مطرح کرده بود، افزود: «می‌خواهم بدانم بر اساس سیاست دولت امریکا چه کاری را می‌توان انجام داد و چه کاری را نمی‌توان انجام داد و پیش از آغاز بررسی‌ها از دولت امریکا بخواهیم از همه چیز رفع ابهام کند.»

سیکورسکی در حال بررسی این موضوع است که کدامیک از محصولاتش را می‌تواند به ایران بفروشد اما این روند باید در چارچوب مقررات تعیین شده از سوی واشنگتن انجام شود.

استیو اوبراین، از مسئولان بلندپایه لاکهیدمارتین گفت این شرکت مساله فروش بالگرد به ایران را با احتیاط بررسی می‌کند.

وی گفت: «البته که آن را مد نظر داریم اما رویکرد بسیار محتاطانه‌ای در پیش می‌گیریم.»

لاکهید مارتین به طور کلی یک پیمانکار دولتی و نظامی است اما پس از خرید شرکت بالگردسازی سیکورسکی وارد بازار تجارت شد.

این شرکت در حالی فروش بالگرد به ایران را در دست بررسی قرار داده است که غول‌های صنعت هوایی جهان –ایرباس و بوئینگ – پیشتر در پی لغو تحریم‌ها علیه ایران، برای ورود به بازار این کشور اقداماتی را انجام داده بودند.

خبرگزاری رویترز روز شنبه به نقل از مسئولان شرکت سیکورسکی - از شرکت‌های تابعه لاکهید مارتین – نوشت این شرکت فروش بالگردهای اس-۷۶ و اس-۹۲ به ایران را در دست بررسی قرار داده است. ناتالی پرویت، معاون بخش فروش و بازاریابی شرکت سیکورسکی، که این اظهارات را در نمایشگاه هوایی در برلین مطرح کرده بود، افزود: «می‌خواهم بدانم بر اساس سیاست دولت امریکا چه کاری را می‌توان انجام داد و چه کاری را نمی‌توان انجام داد و پیش از آغاز بررسی‌ها از دولت امریکا بخواهیم از همه چیز رفع ابهام کند.» سیکورسکی در حال بررسی این موضوع است که کدامیک…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

thumbnail (1)

حضور کیونپ در الکامپ ۹۷

کیونپ با هدف آشناسازی مشتریانش با آخرین محصولات این شرکت در ۲۴ امین دوره از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *