پنج شنبه , ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه / معرفی شرکت ها / گزارش / گفتگوی سیباشهر با نماینده رسمی نمایشگاه سیکورتسا در ایران
photo_2017-11-25_13-36-18

گفتگوی سیباشهر با نماینده رسمی نمایشگاه سیکورتسا در ایران

نمایشگاه بین‌المللی سیکورتسا با حضور ۴۶۵ شرکت، رشد ۴۰ درصدی نسبت به دوره قبلی، ۲۰۰ مهمان ویژه به عنوان برترین خریداران از ۳۷ کشور دنیا (شامل حوزه مدیترانه، آفریقای شمالی، اروپا و خاور میانه)، و ۱۰۰ رویداد آموزشی از تاریخ بیست و چهارم تا بیست و ششم آبان ماه (۱۵ تا ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) در میلان ایتالیا برگزار شد. ماهنامه سیباشهر نیز در کنار دیگر رسانه‌های فعال در حوزه حفاظت الکترونیک به عنوان مدیا پارتنر در این نمایشگاه حضور داشت.  در حاشیه این رویداد، نشست و گفتگویی با دکتر محسن نظیفی نماینده رسمی نمایشگاه سیکورتسا در ایران داشتیم.

photo_2017-11-25_13-35-59

سیباشهر: لطفا خودتان را معرفی کرده، حوزه فعالیت‌ها و سابقه کاری خود را به ویژه در برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی بیان نمایید.

محسن نظیفی: با سلام؛ سال‌های متمادی است که نماینده رسمی نمایشگاه بین‌المللی میلان در ایران هستم که یکی از این نمایشگاه‌ها همین سیکورتسا می‌باشد هدف ما برقراری رابطه اقتصادی تجاری و تکنولوژیکی بین ایران و ایتالیا می‌باشد و در اعزام هیئت‌های ایرانی جهت بازدید از این نمایشگاه‌ها فعالیت می‌کنیم و امیدواریم این همکاری در آینده بتواند سهم بیشتری در امر صادرات و واردات بین دو کشور داشته باشد.

سیباشهر: لطفا توضیحاتی در خصوص سابقه برگزاری و اهمیت نمایشگاه سیکورتسا ارائه نمایید.

محسن نظیفی: نمایشگاه سیکورتسا هر دو سال یکبار برگزار می‌گردد و در حال رشد می‌باشد، از کشورهای مختلف در آن حضور دارند و از نظر کیفی در سطح بالائی قرار دارد و در رقابت با سایر کشورهای اروپایی است.

سیباشهر: روند پیشرفت نمایشگاه سیکورتسا و بازخورد حاصل از برگزاری آن در طی این سال‌ها به چه صورت بوده است؟

محسن نظیفی: نسبت به دوسال قبل پیشرفت ۴۰ در صدی داشته و کادر برگزار کننده نمایشگاه تصمیم دارد در سال‌های آینده با رقبای خود همتراز گردد.

سیباشهر: با توجه به روابط و مراودات تجاری ایران با اروپا تحت فشارها و تحریم‌های موجود، شرکت‌های ایرانی و فعالان اقتصادی به ویژه در حوزه حفاظت الکترونیک چگونه می‌توانند از چنین فرصت‌هایی مانند نمایشگاه سیکورتسا بیشترین بهره را ببرند؟

محسن نظیفی: ایتالیا یکی از شرکای تجاری خوب ایران است و همچنین مرز زمینی که کمتر از یک هفته نقل و انتقال کالا انجام می‌گیرد و تعداد زیادی از شرکت‌های معتبر ایتالیایی که نمایندگان آنها در ایران فعالیت دارند و مشکل بخصوصی نیست و بانک‌های ایتالیایی استقبال خوبی از همکاری با ایران دارند و در حال حاضر ایتالیا بهترین روابط را بین کشورهای اروپایی با ایران دارد و همچنین همکاری با نمایشگاه بین‌المللی سیکورتسا می‌تواند در انتقال تکنولوژی و مراودات بازرگانی با شرکت‌های ایرانی و ایتالیایی توسعه یابد.

سیباشهر: از مزایای ویژه ایجاد ارتباط و همکاری با شرکت‌های ایتالیایی و نیز نمایشگاه سیکورتسا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی مواردی را بیان نمایید.

محسن نظیفی: ما چون نماینده رسمی این نمایشگاه در ایران هستیم و خود نمایشگاه میلان برگزار کننده این نمایشگاه می‌باشد رابطه کاری بسیار نزدیکی با برگزارکنندگان این نمایشگاه داریم که می‌توانیم این همکاری‌ها را دراختیار ایرانی‌ها قرار دهیم و تمایل بسیار خوبی شرکت‌های ایتالیایی نسبت به بقیه کشورها برای همکاری با ایران در تمام نمایشگاه‌ها بخصوص نمایشگاه سیکورتسا دارند.

سیباشهر: از برنامه‌ها و پیشنهادات خود برای دعوت از فعالان و شرکت‌های ایرانی برای بازدید از نمایشگاه سیکورتسا به عنوان مقدمه‌ای برای ایجاد روابط همکاری و تجاری بگویید.

محسن نظیفی: اگر از هم اکنون فعالان در این صنعت با برنامه‌ریزی و همکاری مسئولان کشور با حمایت‌های خود بتوانند در سال‌های آینده بطور منسجم‌تر و فعال‌تر در این نمایشگاه حضور بهم رسانند و همچنین محلی را به نام صنعت سیکورتسای ایران داشته باشیم تا بتوانند از بقیه کشورها مراجعه و در رابطه با همکاری‌های دوجانبه مذاکره نمایند، این امر در انتقال تکنولوژی و تجارت فی ما بین موثر بسیار خواهد بود.

نمایشگاه بین‌المللی سیکورتسا با حضور ۴۶۵ شرکت، رشد ۴۰ درصدی نسبت به دوره قبلی، ۲۰۰ مهمان ویژه به عنوان برترین خریداران از ۳۷ کشور دنیا (شامل حوزه مدیترانه، آفریقای شمالی، اروپا و خاور میانه)، و ۱۰۰ رویداد آموزشی از تاریخ بیست و چهارم تا بیست و ششم آبان ماه (۱۵ تا ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) در میلان ایتالیا برگزار شد. ماهنامه سیباشهر نیز در کنار دیگر رسانه‌های فعال در حوزه حفاظت الکترونیک به عنوان مدیا پارتنر در این نمایشگاه حضور داشت.  در حاشیه این رویداد، نشست و گفتگویی با دکتر محسن نظیفی نماینده رسمی نمایشگاه سیکورتسا در ایران داشتیم. سیباشهر: لطفا…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

alizade

مهیار علیزاده، همراه سیباشهر در پویش مدیران فروش

لطفا خودتان را معرفی بفرمایید. اینجانب مهیار علیزاده متولد تیر ماه ۱۳۶۹ تحصیل کرده در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *