سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷
خانه / معرفی شرکت ها / گزارش / گفتگوی سیباشهر با مدیر نمایشگاهی فیرامیلانو
PAB_7277

گفتگوی سیباشهر با مدیر نمایشگاهی فیرامیلانو

نمایشگاه بین‌المللی سیکورتسا توسط گروه فیرا میلانو، یکی از برترین گروه‌های برگزارکننده نمایشگاه‌های بین‌المللی در دنیا، با حضور ۴۶۵ شرکت، رشد ۴۰ درصدی نسبت به دوره قبلی، ۲۰۰ مهمان ویژه به عنوان برترین خریداران از ۳۷ کشور دنیا (شامل حوزه مدیترانه، آفریقای شمالی، اروپا و خاور میانه)، و ۱۰۰ رویداد آموزشی از تاریخ بیست و چهارم تا بیست و ششم آبان ماه (۱۵ تا ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) در میلان ایتالیا برگزار شد. در دومین روز از نمایشگاه گفتگویی با آقای جوزپه گری[i] مدیر نمایشگاهی فیرامیلانو داشتیم.

Sicurezza

سیباشهر: لطفا خودتان را معرفی کرده و از فعالیت‌ها و تجارب کاری خود در برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی بیان کنید.

جوزپه گری: من مدیر نمایشگاه سیکورتسا و به عبارت دیگر مسئول پروژه نمایشگاه برای هماهنگی تیم ارتباط نمایشگاه با بازار هستم. حدود ۴۰ سال سابقه کار در حوزه نمایشگاه‌ها در زمینه‌های مختلف از خودرو گرفته تا تکنولوژی دارم. از سال ۲۰۱۱ نیز مدیر نمایشگاهی در گروه فیرا میلانو شدم و حوزه فعالیتم مرتبط با محصولات فن‌آورانه و به عبارت دیگر محصولاتی که رابطه نزدیکی با نوآوری در حوزه فن‌آوری دارند، است.

از آنجاییکه از سال ۲۰۱۲، در حال ساماندهی سیکورتسا با تیم خود هستم تصدیق می‌کنم که آشنایی خوبی با این حوزه اعم از شرکت‌ها، انجمن‌ها، ناشران نشریه‌ها، و کلیه ذینفعان و بهره‌برداران داریم و توانسته‌ایم در طی این سال‌ها شبکه همکاری، تبادل و هم‌افزایی را با آن‌ها ایجاد کنیم. فکر می‌کنم این یکی از عواملی است که روند مثبت دوره‌های اخیر و موفقیت بزرگ این دوره از نمایشگاه را تبیین می‌کند.

سیباشهر: لطفا در مورد نمایشگاه سیکورتسا، اهمیت، و مزایای آن برای بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان توضیحاتی ارائه نمایید.

جوزپه گری: اگر بخواهم با آمار و ارقام شروع کنم باید ذکر کنم که ۴۶۵ کمپانی (افزایش ۴۰ درصدی نسبت به دوره قبل) در این نمایشگاه در سه سالن (یک سالن اضافه تر از دوره قبل) حضور داشتند و بیش از ۲۵۵۶۹ متخصص از ۸۶ کشور دنیا (افزایش ۳۵ درصدی در مقایسه با دوره قبل) در طی سه روز از این نمایشگاه بازدید کردند. بر اساس این آمار و ارقام، پیشرفت‌های این دوره از نمایشگاه سیکورتسا نسبت به دوره‌های قبلی باعث تحکیم و تثبیت موقعیت آن در ایتالیا و اروپا شده است که این نشان می‌دهد تصمیمی که دو سال پیش برای برگزاری نمایشگاه در سال‌های فرد گرفتیم، صحیح بوده است.

سیکورتسا هر دوره نسبت به دوره قبل پیشرفت خواهد داشت زیرا نماینده کمپانی‌های بزرگ و کوچکی است که مایل به عرضه محصولات خود هستند. کلمه کلیدی در پروژه به اشتراک گذاشتن است، زیرا محتوا نتیجه تلاش شرکت‌ها، انجمن‌ها و ناشران فعال در این حوزه هست که همواره در تلاش هستند تا سهمی از تخصص و نوآوری داشته باشند. به همین علت بیش از صد جلسه در طی روزهای نمایشگاه به منظور ارتقاء دانش برگزار شد که آخرین و شاید مهم‌ترین آن‌ها با موضوع کسب و کار و تجارت بود. در همین راستا، سرمایه‌گذاری زیادی برای پروژه‌های درآمدزا کردیم و جهت حمایت از تبادل واقعی بین عرضه و تقاضای بین‌المللی از خریداران برتر از ۳۷ کشور دنیا دعوت به بازید از نمایشگاه کردیم. همچنین با استفاده از نرم‌افزار فیرا میلانو[ii] تولیدکنندگان و خریداران می‌توانستند قرار ملاقات‌های خود در طی برگزاری نمایشگاه را از پیش تنظیم کنند.

سیکورتسا این امکان را برای اپراتورها فراهم کرد تا به نگرش کاملی نسبت به نوآوری‌های امروزه بازار از نظارت تصویری گرفته تا کنترل تردد/دسترسی، امنیت پسیو، اعلام و اطفای حریق،  امنیت سایبری، اتوماسیون ساختمان و پهپادها دست یابند.

بطور خلاصه، سیکورتسا نه تنها فرصتی است برای اپراتورها برای آگاهی از راهکارهای مناسب هر نوع نیاز در این صنعت، بلکه فرصت مناسبی است برای ملاقات افراد با یکدیگر و تبادل اطلاعات. همه این‌ها در فیرامیلانو روی داد و در میلان، شهری بزرگ و مستعد کسب و کار، جذابیت‌های خاص خود، مهمان‌نوازی و دیگر ویژگی‌های ایتالیایی.

سیباشهر: لطفا از مزایای نمایشگاه سیکورتسا به عنوان یک نمایشگاه بین‌المللی و نیز ایتالیا، در مقایسه با کشورهای دیگر، برای شرکت‌های ایرانی فعال در صنعت امنیت و حفاظت الکترونیک بگویید.

جوزپه گری: ایران کشوری است با تقاضای زیاد برای فن‌آوری‌های امنیتی و سیکورتسا می‌تواند بهترین فرصت برای ارزیابی و بررسی خرید آن‌ها باشد. این می‌تواند فرصتی ارزشمند برای دریافت اخبار جدید در مورد تولیدات بصورت مستقیم از تولیدکنندگان پیش از رسیدن به کشورشان باشد تا بتوانند محصولات و راهکارها را در ارتباط مستقیم با متخصصان حفاظت و امنیت بدون هیچ فیلتری انتخاب و بررسی کنند.

علاوه بر این، آمدن به ایتالیا تنها با یک پرواز سه ساعته از ایران به راحتی امکان‌پذیر است.

سیباشهر: برخلاف وجود برخی تحریم‌ها، شاهد همکاری میان شرکت‌های ایتالیایی و ایرانی هستیم. بنابراین، آیا برنامه‌ای برای توسعه همکاری‌های بیشتر از طریق نمایشگاه سیکورتسا دارید؟

جوزپه گری: ما برای این دوره نمایشگاه چندین ماه بررسی و فعالیت کردیم و شرکت‌هایی را که احتمال داشت علاقمند به خرید باشند، انتخاب کردیم.

همانطور که اشاره کردم، خریداران می‌توانستند با استفاده از پلتفرم آنلاین My Matching، فهرست کردن اپراتورهای بین‌المللی و یافتن غرفه‌ها و شرکت‌هایی که علاقه بیشتری به بازدید و ملاقات با آن‌ها داشتند را بیابند.

ما مایل به ادامه همکاری با شما در این راستا در آینده هستیم تا سیکورتسا تبدیل به قطبی برای ارزیابی نوآوری‌ها و محصولات شود و شرکت‌های ایرانی بتوانند بهترین راهکارها و محصولات مورد علاقه خود را بیابید.

دوره بعدی نمایشگاه سیکورتسا از ۱۳ تا ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ در فیرامیلانو برگزار خواهد شد و ما خوشحال خواهیم شد از اینکه میزبان تعداد بیشتری از اپراتورها از ایران باشیم و نیازهای شما را برطرف کنیم.

i] Giuseppe Garry]

ii] My Matching platform]

نمایشگاه بین‌المللی سیکورتسا توسط گروه فیرا میلانو، یکی از برترین گروه‌های برگزارکننده نمایشگاه‌های بین‌المللی در دنیا، با حضور ۴۶۵ شرکت، رشد ۴۰ درصدی نسبت به دوره قبلی، ۲۰۰ مهمان ویژه به عنوان برترین خریداران از ۳۷ کشور دنیا (شامل حوزه مدیترانه، آفریقای شمالی، اروپا و خاور میانه)، و ۱۰۰ رویداد آموزشی از تاریخ بیست و چهارم تا بیست و ششم آبان ماه (۱۵ تا ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) در میلان ایتالیا برگزار شد. در دومین روز از نمایشگاه گفتگویی با آقای جوزپه گری[i] مدیر نمایشگاهی فیرامیلانو داشتیم. سیباشهر: لطفا خودتان را معرفی کرده و از فعالیت‌ها و تجارب کاری خود در…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

alizade

مهیار علیزاده، همراه سیباشهر در پویش مدیران فروش

لطفا خودتان را معرفی بفرمایید. اینجانب مهیار علیزاده متولد تیر ماه ۱۳۶۹ تحصیل کرده در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *