سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
خانه / معرفی شرکت ها / گزارش / گفتگوی سیباشهر با مدیرعامل شرکت دورنگر
photo_2017-11-25_13-51-14

گفتگوی سیباشهر با مدیرعامل شرکت دورنگر

نمایشگاه بین‌المللی سیکورتسا با حضور ۴۶۵ شرکت، رشد ۴۰ درصدی نسبت به دوره قبلی، ۲۰۰ مهمان ویژه به عنوان برترین خریداران از ۳۷ کشور دنیا (شامل حوزه مدیترانه، آفریقای شمالی، اروپا و خاور میانه)، و ۱۰۰ رویداد آموزشی از تاریخ بیست و چهارم تا بیست و ششم آبان ماه (۱۵ تا ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) در میلان ایتالیا برگزار شد. آقای سیامک یاسی مدیرعامل شرکت دورنگر، نماینده برند اسپارک ایتالیا، نیز در این نمایشگاه حضور داشتند که در حاشیه نمایشگاه دیدار و گفتگویی با ایشان داشتیم.

photo_2017-11-25_13-51-14

سیباشهر: لطفا خودتان را معرفی کرده، حوزه فعالیت و شرکت دورنگر را معرفی نمایید.

سیامک یاسی: سیامک یاسی هستم مدیر عامل شرکت دورنگر؛

شرکت دورنگر با بیش از ۱۰ سال فعالیت مستمر در حوزه نظارت تصویری در زمینه ارائه محصولات نظارتی و حفاظتی با ارائه محصولات اسپارک ایتالیا و راهکار های جامع نظارتی مفتخر است در جهت ارتقای خدمات نوین به مشتریان عزیز همواره موفق بوده.

سیباشهر: لطفا توضیحاتی در جهت معرفی محصولات جدید برند اسپارک که در نمایشگاه سیکورتسا به نمایش گذاشته شد و شما به عنوان نماینده کمپانی اسپارک ارائه دهنده این محصولات هستید، ارائه نمایید.

سیامک یاسی: شرکت اسپارک ایتالیا با شرکت در نمایشگاه سیکورتسا رونمایی از محصولات جدید خود نمود، همانطور که مستحضر هستید از سال گذشته تا امروز شرکت اسپارک از محصولات جدید و منحصر بفرد رونمایی کرده است که می‌توان به دستاوردهای مهم آن اشاره نمود، در ارائه سری محصولات خود اسپارک با رونمایی از سیستم Backplat هوشمند خود بنام Unica وجه تمایز خود را نسبت به دیگر رقبا در بازار نشان داده است. این سیستم بصورت یک مزیت در آسان کردن نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش جهت رفاه حال مشتریان ارائه شده است که با نصب این قطعه تمامی محصولات کمپانی اسپارک قابلیت نصب بر روی این پایه هوشمند را دارد.

دوربین‌های اسپارک همگی از بدنه آلومینیم ساخته شده‌اند که در دوربین‌های بالت، فن هوشمند جهت تهویه بهتر هوا در مناطق گرمسیری و طول عمر بیشتر محصول استفاده شده است.

در نمایشگاه سیکورتسا ایتالیا، اسپارک از سری دوربین‌های جدید مینی‌دام[i] و پی‌تی‌زد[ii] هم رونمایی کرد.

سیباشهر: لطفا ارزیابی و نظر خود را در مورد تاثیر و نقش حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی و بازدید از آن‌ها بویژه در جهت توسعه کسب و کار شرکت‌ها و افراد فعال در صنعت حفاظت و امنیت ایران بیان کنید.

سیامک یاسی: به نظر اینجانب بازدید از نمایشگاه‌های صنعت این مزیت را ایجاد می‌نماید که با جدیدترین محصولات روز دنیا آشناتر می‌شویم و متعاقبا در ارائه خدمات بهتر تلاش روز افزون را انجام می‌دهیم.

لازم می دانم اشاره ای داشته باشم که در اینگونه نمایشگاه‌ها با مذاکره با صاحبان تکنولوژی در این صنعت و استفاده از نظرات آن‌ها می‌شود که به نقاط تاریک ارائه راهکار در پروژه‌های مهم کشوری پی‌ برد.

سیباشهر: با توجه به حضور شما در نمایشگاه سیکورتسا هم به عنوان بازدیدکننده و هم شرکت‌کننده، ارزیابی خود را از این نمایشگاه و نیز مزایای بازار صنعت حفاظت و امنیت ایتالیا به عنوان هدفی برای سرمایه‌گذاران ایرانی از جهت همکاری و اخذ نمایندگی بیان کنید.

سیامک یاسی: نمایشگاه سیکورتسا به عنوان نمایشگاه دو سالانه که هر دو سال یکبار در شهر میلان ایتالیا برگزار می گردد توانسته خود را به عنوان یکی از نمایشگاه‌های مهم این صنعت که در اروپا برگزار می‌گردد مطرح کند و به نظر بنده نمایشگاه از کیفیت خوبی در زمینه ارائه راهکارهای جدید برخوردار بود.

سیباشهر: در نهایت لطفا اگر نکته‌ای اضافه بر سوالات فوق‌الذکر دارید، ذکر نمایید.

سیامک یاسی: بنده به سهم خودم از شما به عنوان یکی از رسانه‌های فعال در این حوزه همواره تشکر می‌نمایم.

photo_2017-11-25_13-51-22

photo_2017-11-25_13-51-27

i] Mini Dome]

ii] PTZ]

نمایشگاه بین‌المللی سیکورتسا با حضور ۴۶۵ شرکت، رشد ۴۰ درصدی نسبت به دوره قبلی، ۲۰۰ مهمان ویژه به عنوان برترین خریداران از ۳۷ کشور دنیا (شامل حوزه مدیترانه، آفریقای شمالی، اروپا و خاور میانه)، و ۱۰۰ رویداد آموزشی از تاریخ بیست و چهارم تا بیست و ششم آبان ماه (۱۵ تا ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) در میلان ایتالیا برگزار شد. آقای سیامک یاسی مدیرعامل شرکت دورنگر، نماینده برند اسپارک ایتالیا، نیز در این نمایشگاه حضور داشتند که در حاشیه نمایشگاه دیدار و گفتگویی با ایشان داشتیم. سیباشهر: لطفا خودتان را معرفی کرده، حوزه فعالیت و شرکت دورنگر را معرفی نمایید. سیامک…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

alizade

مهیار علیزاده، همراه سیباشهر در پویش مدیران فروش

لطفا خودتان را معرفی بفرمایید. اینجانب مهیار علیزاده متولد تیر ماه ۱۳۶۹ تحصیل کرده در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *