دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / معرفی شرکت ها / گزارش / گفتگوی اختصاصی سیباشهر با مدیر توسعه تجارت دیجیفورت و مدیر عامل شرکت اریس نماینده انحصاری دیجیفورت در ایران (شماره ۲)
photo_2017-05-15_10-40-54

گفتگوی اختصاصی سیباشهر با مدیر توسعه تجارت دیجیفورت و مدیر عامل شرکت اریس نماینده انحصاری دیجیفورت در ایران (شماره ۲)

معصومه میرزاحسین

اواخر دی ماه سال ۹۵، هفته قبل از نمایشگاه اینترسک ۲۰۱۷، فرانسوا لوی[i]، مدیر توسعه تجارت شرکت دیجیفورت، در ایران حضور یافته و به همراه مدیرعامل شرکت اریس، علاوه بر برگزاری سمینار برای چند سازمان، نشست‌هایی با برخی از مدیران پروژه‌ها و همچنین بازدید از پروژه‌های انجام شده شرکت اریس داشتند. فرانسوا لوی در اردیبهشت ۹۶ نیز مجدداَ برای بررسی روند پیشرفت پروژه‌های دیجیفورت توسط شرکت اریس حضور یافت. با توجه به سیاست کاری دیجیفورت و اریس برای انجام بهینه و دقیق پروژه‌ها و نیز گسترش فعالیت، حضور تیم دیجیفورت در ایران به صورت منظم و هر سه ماه انجام می پذیرد. به همین مناسبت نشست و گفتگوی مجددی با آقای مهندس قانونی مدیرعامل اریس و فرانسوا لوی مدیر توسعه تجارت دیجیفورت داشتم.

با توجه به پیشرفت‌های شرکت اریس در انجام موفق پروژه‌ها، اخذ پروژه‌های حائز اهمیت و همچنین افزایش تقاضای بازار برای نرم افزارهای شرکت دیجیفورت، اریس فعالیتش را گسترش داده و در سال جدید تیم‌های بازاریابی، فروش و فنی مستقلی را برای نرم افزار دیجیفورت تدارک دیده است.

سیباشهر: از دلایل و برنامه‌های سفر مجدد خود بگویید.

فرانسوا لوی: شرکت دیجیفورت در راستای همکاری مستمری که با شرکت اریس دارد و بر اساس برنامه تدوین شده سه ساله اول برای بازار ایران، به منظور پشتیبانی کامل اریس، ملاقات با مشتریان و همکاران کنونی، بازدید از پروژه های اجرا شده و همچنین جلسات مهمی که برنامه‌ریزی شده است، به ایران سفر می‌کنم.

همچنین دوره‌های آموزشی لازم را در ایران و دبی برگزار می‌کنیم که تأثیر زیادی در افزایش کیفیت خدمات ارائه شده داشته است.

سیباشهر: آیا سفر شما به ایران به صورت مستمر و منظم خواهد بود؟

فرانسوا لوی: بله؛ همکاری تنگاتنگ با اریس در قالب یک کمپانی برای ما بسیار مهم است. برنامه حضور ما در ایران تقریبا بصورت هر سه ماه یک‌ بار انجام می گیرد و بسته به نوع و تعداد پروژه ها زمان حضور در ایران متفاوت می باشد و با حضور خود از شرکت اریس در انجام موفق پروژه‌ها حمایت می‌کنیم. حضور ما در ایران صرفا برای بررسی پیشرفت پروژه‌ها نبوده و ملاقات‌هایی را نیز با مشتریان خود داریم و با حضور خود به نوعی به آن‌ها اطمینان خاطر می‌دهیم از اینکه دیجیفورت صرفا یک نام تجاری نیست و ما پشتیبانی کامل از مشتریان خود داریم. یکی از اهداف حضور ما در ایران پشتیبانی از شرکت اریس و همچنین بازار دیجیفورت در ایران است. در طی بازدیدهایی که در این سالها داشتیم، تیم اریس را در انجام موفق و بهینه پروژه‌ها کاملا قابل اطمینان یافتیم و به این همکاری کاملا خوش‌بین هستیم چرا که هر دو شرکت با همدیگر کار تیمی خوبی را به انجام می رسانند.

باید بر این مساله تاکید کنم که دیجیفورت و اریس، فروش نرم افزار ندارند، ما تحویل و پیاده سازی نرم افزار داریم.

سیباشهر: در ملاقات قبلی که با شما داشتم از انتشار نسخه جدید نرم‌افزار دیجیفورت ورژن ۷٫۲ و ارائه آن در اینترسک ۲۰۱۷ گفتید. توضیحات بیشتری در خصوص قابلیت‌های جدید این نسخه ارائه فرمایید.

فرانسوا لوی: در مورد قابلیت‌های نسخه جدید مواردی نظیر پشتیبانی از فشرده‌سازی‌های جدید، ذخیره متادیتای تصاویر در حرکت و همچنین آنالیز، امکان مدیریت پنجره‌های آلارم در نرم افزار کلاینت، پشتیبانی از IPv6، کدگذاری ۶۴ بیتی، امکان ارسال ایمیل همراه با متادیتای آنالیز شده و لینک دانلود، اضافه شدن بیش از ۲۰ قابلیت اصلی به نرم افزار و بسیاری موارد دیگر قابل ذکر می باشد.

سیباشهر: تغییرات ساختاری جدید شرکت اریس به چه صورت است؟

محمدرضا قانونی: بر اساس توسعه شرکت دیجیفورت در سالهای اخیر، ثبت دفاتر جدید در دنیا، ارائه نسخه های جدید و بسیار متفاوت، کار تیمی و بسیار شفاف همکاران و مدیران این شرکت و همچنین بر اساس پروژه‌های موفق شرکت اریس در ایران، ما به این نتیجه رسیدیم از این فرصت رو به رشد استفاده کرده و حوزه فعالیت خود را توسعه دهیم. ما به عنوان همکار تجاری دیجیفورت با این کمپانی مانند اعضای یک خانواده هستیم و این روابط شفاف و محکم باعث حصول اطمینان از پشتیبانی همه جانبه آنها گردید و این امر به نوبه خود باعث افزایش اطمینان مشتریان ما شد که توانستند سیستم دیجیفورت را با موفقیت پیاده‌سازی کنند و از گزند هر نوع آسیب احتمالی در امان باشند.

فروش و تحویل نرم افزار، نیاز به تخصص در زمینه‌های متفاوتی دارد. دانش شبکه، سیستم‌های ذخیره سازی، تجهیزات سرور، سیستم‌های عامل، سخت‌افزارها و در نهایت نرم افزار، از جمله مواردیست که یک شرکت باید به تمام آنها کاملا مسلط باشد تا بتواند پروژه‌های متوسط و بزرگ را به سلامت و بدون ایجاد دغدغه برای کارفرما پیاده‌سازی نماید.

با توجه به گسترش بازار و افزایش تقاضای این نرم افزار و اهمیت پشتیبانی و تحویل نرم افزار به صورت کامل، امسال تیم خود را کاملا گسترش دادیم. تیم دیجیفورت را از سایر فعالیت‌های شرکت کاملا مستقل کردیم و واحدهای بازاریابی، فروش و فنی این نرم‌افزار به صورت مستقل در شرکت فعالیت خواهد داشت. لازم به ذکر می‌دانم که همه این اقدامات توسعه‌ای به قابل اعتماد بودن برند دیجیفورت نیز کاملا وابسته بوده است.

اصلی ترین نکته برای ما، تحویل سالم و بدون نقص نرم افزار در پروژه‌هایمان میباشد. فروش نرم افزار به هیچ عنوان در اولویت ما نمی‌باشد. اولویت ما تحویل بدون نقص پروژه‌هایی است که نرم افزار دیجیفورت در آنها نصب می‌گردد. همانند شرکت اریس، شرکت دیجیفورت حساسیت زیادی روی انجام دقیق همه پروژه‌های کوچک و بزرگ دارد. بعد از خرید لایسنس‌ها، گزارش صحت تحویل تک تک پروژه‌ها را ارائه می‌دهیم و برای پروژه‌های بزرگ نیز همکاران ما در کمپانی دیجیفورت با بازدید میدانی از صحت پیاده سازی سیستم‌های دیجیفورت اطمینان حاصل می‌کنند و یا در مراحل آن پشتیبان کامل ما هستند.

با ذکر این موارد و همچنین برنامه سه ساله تدوین شده و هدف گذاری شده شرکت اریس و دیجیفورت برای بازار ایران و عملی نمودن آنها، حضور تیم‌های شرکت دیجیفورت بالاخص آقای لوی، به صورت منظم در ایران انجام خواهد شد.

موراد فنی و پیاده‌سازی نرم افزار دیجیفورت در حدی برایمان مهم است که از فاز طراحی، پیشنهاد نرم‌افزار، پیشنهاد سخت‌افزار و بستر مورد نیاز، از ابتدا کنار مشتریان خود خواهیم بود تا از خرید خود کمال رضایت را داشته باشند. همکاران من در واحدهای فنی، فروش، پروژه و همچنین نرم‌افزار در ارتباط نزدیک با شرکت دیجیفورت هستند تا بتوانیم بازخوردهای این نرم افزار را به شرکت ارائه نموده و همچنین تمامی موارد بومی‌سازی را به آنها ارائه نماییم.

شرکت اریس برای سه ماه آینده و همچنین پایان سال، برنامه‌های ویژه ای برای حضور تیم‌های مختلف از شرکت دیجیفورت در ایران در نظر گرفته است.

i] Francois Levy]

معصومه میرزاحسین اواخر دی ماه سال ۹۵، هفته قبل از نمایشگاه اینترسک ۲۰۱۷، فرانسوا لوی[i]، مدیر توسعه تجارت شرکت دیجیفورت، در ایران حضور یافته و به همراه مدیرعامل شرکت اریس، علاوه بر برگزاری سمینار برای چند سازمان، نشست‌هایی با برخی از مدیران پروژه‌ها و همچنین بازدید از پروژه‌های انجام شده شرکت اریس داشتند. فرانسوا لوی در اردیبهشت ۹۶ نیز مجدداَ برای بررسی روند پیشرفت پروژه‌های دیجیفورت توسط شرکت اریس حضور یافت. با توجه به سیاست کاری دیجیفورت و اریس برای انجام بهینه و دقیق پروژه‌ها و نیز گسترش فعالیت، حضور تیم دیجیفورت در ایران به صورت منظم و هر سه…

User Rating: 5 ( 2 votes)

پیشنهاد برای مطالعه:

alizade

مهیار علیزاده، همراه سیباشهر در پویش مدیران فروش

لطفا خودتان را معرفی بفرمایید. اینجانب مهیار علیزاده متولد تیر ماه ۱۳۶۹ تحصیل کرده در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *