دوشنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه / بررسی محصولات / امنیت و زندگی / گجت پوشیدنی تم‌ترک ، تب‌سنجی جدید برای نظارت بر درجه حرارت بدن
maxresdefault

گجت پوشیدنی تم‌ترک ، تب‌سنجی جدید برای نظارت بر درجه حرارت بدن

احتمالا زیاد پیش آمده است که فرزندان یا یکی از اعضای خانواده، دچار تب شدید شده و به توصیه پزشک باید به صورت مداوم درجه حرارت بدن وی نظارت شود.

تم‌ترک، تب سنج جدید و سیستم نظارت بر دمای بدن به طور مداوم و در زمان واقعی است.  در اصل این دماسنج بلوتوثی نوعی گجت پوشیدنی محسوب می شود، که می‌تواند به صورت پیوسته و هر لحظه درجه حرارت بدن را مانیتور کند.  همچنین دارای اپلیکیشن همراه است که روی گوشی موبایل شما قابل نصب است.

این گجت درجه حرارت مانیتور شده را به برنامه‌ای که روی گوشی شما نصب شده ارسال می‌کند و اگر از حد مجاز فراتر رود به شما اعلان می‌نماید. درجه حرارت بدن به صورت پیوسته توسط این دماسنج ثبت می‌شود و در نهایت شما می‌توانید وضعیت سلامتی او را در هر لحظه بررسی کنید.

این دماسنج در فرمت یک برچسب کوچک کمی پایین‌تر از زیر بغل فرد قابل چسباندن است. به پوست آسیبی نمی‌رساند و کاملا بهداشتی است. همچنین این تب سنج به فرد اجازه می‌دهد که به راحتی بخوابد و برای گرفتن درجه حرارت بدنش در زمان بیماری دیگر نیازی به بیدار کردن وی نیست. یکی دیگر از مزایای این تب‌سنج  بی‌سیم بودن آن است . برای ارتباط با تلفن همراه شما نیازی به سیم ندارد و داده‌ها به صورت بلوتوث به گوشی شما منتقل می‌شود.

این برچسب‌ها یکبار مصرف بوده و می‌تواند به مدت ۷۲ ساعت مورد استفاده قرار گیرد.

منبع: پلازامگ

 

پیشنهاد برای مطالعه:

4-skin-scanner-skin-analyser (1)

اسکنر پوست، محصولی جدید برای تشخیص مشکلات پوست شما

بارها و بارها اتفاق افتاده که هنگام خرید محصولات آرایشی و بهداشتی سردرگم هستید و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *