سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اخبار نظارت تصویری / کوچکترین پهپاد دوربین‌دار جهان ساخته شد
pahpad

کوچکترین پهپاد دوربین‌دار جهان ساخته شد

محققان موفق به طراحی و ساخت کوچکترین پهپاد دوربینی دنیا شدند.

drone

این دوربین پرنده که Nano 2 نام داشته و محصول شرکت SKEYE است، ۰٫۹ اینچ ارتفاع و از هر طرف ۱٫۶ اینچ طول دارد.

Nano 2 قادر به پرواز در شش جهت و انجام حرکات آکروباتیک است.

این پهپاد دارای یک دوربین آنبورد بوده که به کاربران اجازه می‌دهد تا به وسیله دکمه‌های کنترل کننده همه چیز را از منظر این دوربین کوچک ببینند. Nano 2 با هر بار شارژ به مدت پنج دقیقه کار می‌کند. این پهپاد قابلیت ثابت ماندن در یک نقطه در هوا را داشته و به کاربر اجازه می‌دهد تا تنظیمات دلخواه را در آن زمان اعمال کند.

Nano 2 همچنین دارای چراغ‌های ال‌ای‌دی است که در آن تعبیه شده و به پرواز این پهپاد در شب کمک می‌کند. همچنین در مواقعی که نیازی به استفاده از دسته‌های کنترل کننده این دوربین نیست، می‌توان آن‌ها را به داخل جمع کرد. در حال حاضر قیمت این فناوری جدید در حدود ۹۹ دلار است.

منبع: dailymail.co.uk

محققان موفق به طراحی و ساخت کوچکترین پهپاد دوربینی دنیا شدند. این دوربین پرنده که Nano 2 نام داشته و محصول شرکت SKEYE است، ۰٫۹ اینچ ارتفاع و از هر طرف ۱٫۶ اینچ طول دارد. Nano 2 قادر به پرواز در شش جهت و انجام حرکات آکروباتیک است. این پهپاد دارای یک دوربین آنبورد بوده که به کاربران اجازه می‌دهد تا به وسیله دکمه‌های کنترل کننده همه چیز را از منظر این دوربین کوچک ببینند. Nano 2 با هر بار شارژ به مدت پنج دقیقه کار می‌کند. این پهپاد قابلیت ثابت ماندن در یک نقطه در هوا را داشته و…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

Terminator

سربازان انگلیسی به کیت “ترمیناتور” مجهز می‌شوند

سربازان انگلیسی به زودی به کیت‌هایی موسوم به “ترمیناتور” مجهز خواهند شد که به آن‌ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *