چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اخبار شرکت ها / کمپانی Axis، راهکار دفاعی محیطی‌اش را با آنالیزهای ویدئویی با امنیت بالا ارتقا بخشید
axis

کمپانی Axis، راهکار دفاعی محیطی‌اش را با آنالیزهای ویدئویی با امنیت بالا ارتقا بخشید

واحد ارتباطات کمپانی Axis یک راه حل دفاعی محیطی کامل و جامع را به همراه  نرم افزار محافظ محیطی Axis (نرم افزار آنالیز ویدئوی انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر) برای ردیابی و جلوگیری از  نفوذ در محیط سازمان‌ها و موسسات ارائه کرده است.

برنامه کاربردی ارائه شده به همراه دوربین‌های تحت شبکه، بلندگوهای تحت شبکه و نرم‌افزارهای مدیریت تصاویر  شرکت Axis، به عنوان راهکاری جامع و مبتنی بر ویدئو برای نظارت و حفاظت محیطی موثر و کارامد معرفی شده‌اند که  درمجموع  به منظور تقویت کنترل دسترسی فیزیکی در راه‌اندازی پروژه‌های بزرگ و حساس  قابل استفاده می‌باشد.

با این اقدام, کمپانی Axis با استفاده از دوربین‌های  حرارتی وPTZ و بلندگوهای تحت شبکه  و نرم‌افزار محافظت محیطی Axis ,یک راه‌حل دفاعی محیطی مقیاس‌پذیر و انعطاف‌پذیر را به کاربران تحویل داده است.

نرم افزار محافظت محیطی Axis برای راه‌اندازی, پیکربندی و مدیریت ساده، با دقت فراوان، کارایی و مقیاس‌پذیری مناسب طراحی شده است. این نرم‌افزار از سناریوهایی با چند نوع ردیابی نفوذ پشتیبانی می‌کند و به طور اختصاصی راه حل‌های مناسبی را  برای  نیازهای سناریوهای امنیتی محیط‌هایی  مانند نیروگاه‌ها, کارخانه‌های شیمیایی و مکان‌هایی که نیاز به تقویت سیستم کنترل دسترسی فیزیکی با ردیابی مطمئن  نفوذ است، ارائه میدهد.

به گفته پیتر فریبرگ ( مدیر اتباطات  بخش راهکارهای کمپانی Axis) مقیاس پذیری، کلید حل مشکلات در سناریوهای با امنیت بالا برای هر محیطی با ده تا صد دوربین می‌باشد.

وی افزود با انجام آنالیز تصاویر در هر دوربین, وابستگی محافظت محیطی Axis، به پردازش ویدئو در سرور مرکزی از بین می‌رود.

با این ویژگی، پس از هر بار اضافه کردن دوربین به شبکه،  نیاز به طراحی مجدد سیستم و یا جایگزینی سخت‌افزار گران قیمت، از بین می‌رود.

این نرم افزار شامل یک هسته مدیریت مرکزی و وابزارهایی کاربردی در قالب یک  راهکار واحد به بازار عرضه شده است.

  این نرم افزار یک ابزار اختصاصی ساده  است،  که طراحی و راه‌اندازی سیستم اولیه را آسان کرده است.

رابط کاربری مدیریت مرکزی، اجازه پیکربندی و مدیریت تمامی دوربین‌ها  با قابلیت آنالیز در شبکه را از طریق مکانیزمی کارآ  که موجب صرفه جویی در زمان می شود،  به اپراتورها می‌دهد.. علاوه بر این, یک نمایشگر گرافیکی از  فواصل  تشخیص،  تضمین می‌کند که تمامی نقاط کور حذف و کل محیط با بالاترین سطح دقت محافظت شده است.

محافظ محیطی Axis , بر پایه  فناوری ثابت شده حصارهای دیجیتالی یک شرکت با تجربه گسترده در آنالیز نظارت تصویری  بنا شده است.

همچنین محافظ محیطی Axis توسط I-LIDS که معیار دولت بریتانیا برای تجزیه و تحلیل پیشرفته  ویدئو برای حفاظت از زیر ساخت‌های ملی حکومتی است، تایید شده است.

تهیه و تنظیم: شرکت دانش‌افزار کاوش

واحد ارتباطات کمپانی Axis یک راه حل دفاعی محیطی کامل و جامع را به همراه  نرم افزار محافظ محیطی Axis (نرم افزار آنالیز ویدئوی انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر) برای ردیابی و جلوگیری از  نفوذ در محیط سازمان‌ها و موسسات ارائه کرده است. برنامه کاربردی ارائه شده به همراه دوربین‌های تحت شبکه، بلندگوهای تحت شبکه و نرم‌افزارهای مدیریت تصاویر  شرکت Axis، به عنوان راهکاری جامع و مبتنی بر ویدئو برای نظارت و حفاظت محیطی موثر و کارامد معرفی شده‌اند که  درمجموع  به منظور تقویت کنترل دسترسی فیزیکی در راه‌اندازی پروژه‌های بزرگ و حساس  قابل استفاده می‌باشد. با این اقدام, کمپانی Axis با…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

photo_2017-12-17_11-23-30 بثب

صندلی داغ: رضا دمندان، یکی از مدیران شرکت تکنودید الکترونیک

رنگ مورد علاقه؟ آبی غذای مورد علاقه؟ کتلت آشپز خوبی هسید؟ بله هستم خصوصا سوپ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *