دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / معرفی شرکت ها / گزارش / کارگاه آموزشی شرکت کیمیاالکترونیک نماینده انحصاری تیاندی با حضور مدیران ارشد کمپانی تیاندی
Tiandy3

کارگاه آموزشی شرکت کیمیاالکترونیک نماینده انحصاری تیاندی با حضور مدیران ارشد کمپانی تیاندی

معصومه میرزاحسین

شرکت کیمیاالکترونیک فعال در حوزه فروش و اجرای پروژه‌های سیستم‌های نظارت تصویری و نماینده انحصاری دو برند Avigilon (از کشور کانادا) و TIANDY (از کشور چین) است.

شرکت کیمیاالکترونیک مورخ ۳ و ۴ خرداد ۹۶ کارگاه آموزشی با محور معرفی قابلیت‌ها و نوآوری‌های فنی دوربین‌های تیاندی را با حضور زی هَنتنگ (نیکو)[i] مدیر فروش منطقه‌ خاورمیانه تیاندی و ژائو هینَن[ii] از متخصصان بخش پژوهش و توسعه کمپانی تیاندی در تهران و مشهد برگزار کرد. در گفتگویی که با آقای نیکو در حاشیه کارگاه داشتم او اظهار کرد ” بازدید منظم و زمان‌بندی‌شده از همکاران کمپانی تیاندی و فعالیت‌هایشان در کشورهای مختلف در دستور کار ما قرار دارد. در همین راستا این بار به ایران سفر کردیم تا ملاقاتی با همکاران خود در کیمیاالکترونیک داشته باشیم. همکاری ما با شرکت کیمیاالکترونیک به عنوان نماینده انحصاری تیاندی در ایران از سال ۲۰۱۶ پس از انجام تحقیقات و انتخاب این شرکت به عنوان همکاری توانمند شروع شد. ما در این سفر علاوه بر بررسی وضعیت پروژه‌ها، کارگاه آموزشی فنی در کنار همکاران خود در کیمیاالکترونیک برای پشتیبانی هرچه بیشتر از مشتریان داشتیم.”

از جمله پروژه‌های تیاندی در ایران می‌توان به بیمارستان پیوند اعضاء ابوعلی سینا در شیراز، نیروگاه گازی فارس، سازمان ملی استاندارد ایران، استانداری استان مازندران، توسعه منابع آب و انرژی ایران و… اشاره کرد.

در ادامه خلاصه‌ای از مطالب فنی ارائه شده در کارگاه آمده است.

شرکت تیاندی نوآوری TVP را به منظور بهینه‌سازی پردازش تصاویر ارائه کرده است. از جمله امکانات فن‌آوری TVP در دوربین‌های تیاندی می‌توان به کاهش نویز بوسیله فیلترینگ دوجانبه دقیق، افزایش ۳۰ درصدی دقت رنگ، افزایش ۳۸ درصدی جلوه‌های ویژه، و وضوح تصویر بالاتر و تطبیق بیشتر وضوح تصاویر اشاره کرد.

دوربین‌های استارلایت تیاندی نیز عملکرد بالایی در پردازش تصاویر در نور کم دارند. چند نمونه از قابلیت‌های این دوربین‌ها عبارت است از: پراکندگی رنگ در این دوربین‌ها کم است، به منظور افزایش وضوح و اشباع رنگ از مواد شیشه‌ای خالص در آن‌ها استفاده شده است، پوشش چند لایه شیشه‌ای در این دوربین‌ها باعث افزایش سرعت انتقال نور در شرایط نوری کم می‌شود، سیستم فیلترینگ این دوربین‌ها نیز به میزان زیادی باعث کاهش نویز می‌شود. همچنین، دوربین‌های سوپراستارلایت تیاندی در نور ۰۰۰۸/۰ لوکس تصاویر رنگی کاملا واضحی دارند.

i] Xie Hanteng]

(ii] Zhao Henan (Niko]

معصومه میرزاحسین شرکت کیمیاالکترونیک فعال در حوزه فروش و اجرای پروژه‌های سیستم‌های نظارت تصویری و نماینده انحصاری دو برند Avigilon (از کشور کانادا) و TIANDY (از کشور چین) است. شرکت کیمیاالکترونیک مورخ ۳ و ۴ خرداد ۹۶ کارگاه آموزشی با محور معرفی قابلیت‌ها و نوآوری‌های فنی دوربین‌های تیاندی را با حضور زی هَنتنگ (نیکو)[i] مدیر فروش منطقه‌ خاورمیانه تیاندی و ژائو هینَن[ii] از متخصصان بخش پژوهش و توسعه کمپانی تیاندی در تهران و مشهد برگزار کرد. در گفتگویی که با آقای نیکو در حاشیه کارگاه داشتم او اظهار کرد " بازدید منظم و زمان‌بندی‌شده از همکاران کمپانی تیاندی و فعالیت‌هایشان…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

alizade

مهیار علیزاده، همراه سیباشهر در پویش مدیران فروش

لطفا خودتان را معرفی بفرمایید. اینجانب مهیار علیزاده متولد تیر ماه ۱۳۶۹ تحصیل کرده در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *