چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اخبار ویژه / پیدا کردن جای پارک با گوگل مپ
ap_resize.php

پیدا کردن جای پارک با گوگل مپ

اپلیکیشن گوگل‌مپ تاکنون خدمات زیادی از جمله میزان و مسیر ترافیک شهری را ارائه کرده، اما در بروزرسانی تازه و در مرحله آزمایشی ویژگی‌ جالب نشان دادن وضعیت جای پارک در منطقه را برای برخی کاربران شروع کرده است.

گوگل در بروزرسانی نسخه بتا ۹٫۴۴ وضعیت دسترسی به جای پارک را با یک آیکون P در طول مسیر نشان می‌دهد. گوگل مپ وضعیت پارک در منطقه را به سه دسته “محدود”، “متوسط” و”آسان” دسته‌بندی می‌کند و وضعیت “محدودیت پارک” را با یک P قرمز رنگ نشان می‌دهد.

در حال حاضر فعلا این دسترسی برای اماکن عمومی همچون مراکز خرید، فرودگاهها و مراکز تفریحی و گردشگری خاصی در آمریکا راه اندازی شده و هنوز مشخص نیست که آیا برای سراسر آمریکا یا کشورهای دیگر ارائه خواهد شد یا خیر. بنا براین برای مشاهده این قابلیت ویژه در گوشی خود باید منتظر بمانید.

منبع: androidpolice

اپلیکیشن گوگل‌مپ تاکنون خدمات زیادی از جمله میزان و مسیر ترافیک شهری را ارائه کرده، اما در بروزرسانی تازه و در مرحله آزمایشی ویژگی‌ جالب نشان دادن وضعیت جای پارک در منطقه را برای برخی کاربران شروع کرده است. گوگل در بروزرسانی نسخه بتا ۹٫۴۴ وضعیت دسترسی به جای پارک را با یک آیکون P در طول مسیر نشان می‌دهد. گوگل مپ وضعیت پارک در منطقه را به سه دسته "محدود"، "متوسط" و"آسان" دسته‌بندی می‌کند و وضعیت "محدودیت پارک" را با یک P قرمز رنگ نشان می‌دهد. در حال حاضر فعلا این دسترسی برای اماکن عمومی همچون مراکز خرید، فرودگاهها…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

Terminator

سربازان انگلیسی به کیت “ترمیناتور” مجهز می‌شوند

سربازان انگلیسی به زودی به کیت‌هایی موسوم به “ترمیناتور” مجهز خواهند شد که به آن‌ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *