سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
خانه / معرفی شرکت ها / پشتتبانی خوب و کادر فنی کاملا حرفه‌ای،  وجه تمایز پایاتل با دیگر شرکت‌ها
آقای خندانی

پشتتبانی خوب و کادر فنی کاملا حرفه‌ای،  وجه تمایز پایاتل با دیگر شرکت‌ها

علی خندانی، مدیرعامل شرکت پایاتل  از پروژه هایش می گوید

 

مختصری در خصوص تاریخچه شرکت بفرمایید.

پایاتل از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه نظارت تصویری آغاز کرده است.

با چه برندهایی کار می‌کنید؟

نمایندگی برند ورتینا را از شرکت دیدافزار داریم و با شرکت‌های خصوصی در زمینه دوربین‌های مدار بسته فعالیت می‌کنیم، با وجود آن کار ما تنها به ورتینا محدود نمی‌شود چرا که وارد کننده لوازم جانبی مانند کابل، آداپتور و … نیز هستیم. برند اسپرادو نیز برند دیگری است که آن را در سبد محصولات خود داریم و نزدیک به پنج سال است که با این دو برند کار می‌کنیم.

مهمترین پروژه‌های پایاتل کدامند؟

در پروژه‌های دولتی می‌توان به کارخانه LS که زیرمجموعه LG است اشاره کرد. مجموعه‌های آدینه نیز از دیگر پروژه‌های ما است که کارخانه سم دارند. در واقع پایاتل این مجموعه‌ها را به سیستم‌های حفاظت پیرامونی، دوربین‌های مدار بسته و سسیتم‌های اعلام حریق تجهیز کرده است. همچنین آزادراه‌ تهران شمال نیز به دوربین‌های پلاک خوان مجهز شده است. بانک ایران‌زمین، بانک تات، پروژه ایران‌مال، بازار مبل ( مجموعه شماره ۱، ۲و ۳) و بازار موبایل (مجموعه ۱ و ۲) نیز از دیگر پروژه‌هایی است که پایاتل در کارنامه خود دارد.

از ابتدا تا به انتهای این پروژه‌ها چقدر طول کشیده است؟

مدت زمان انجام یک پروژه از ابتدا تا به انتها بستگی به نوع پروژه دارد و نمی‌توان زمان دقیق آن را مشخص کرد. مثلا ممکن است یک پروژه دو تا سه ماه طول بکشد.

در این پروژه‌ها شما کارفرما را انتخاب می‌کنید یا کارفرما شما را ؟

با برخی از کارفرماها پیش از این نیز کار کرد‌ایم و آنها نسبت به کیفیت محصولات و همچنین تعهد و مسیولیت پذیری ما آگاهی دارند و به این خاطر ما را انتخاب می‌کنند و راغب هستند که با ما کار کنند. پایاتل از محصولات با کیفیت استفاده می‌کند تا مشتری را درگیر خدمات پس از فروش نکند. ما پروژه‌هایی که با استاندارد مطابقت ندارند را انجام نمی دهیم و این مساله که پایاتل پروژه‌هایش را طبق اصول و با برنامه‌ریزی انجام می‌دهد ما را به یک شرکت خوش نام مبدل کرده است. در واقع پروژه‌های ما پروژه‌های خاصی است و کارفرماها، ما را به دلیل داشتن رضایت به یکدیگر معرفی می کنند.

پوشش دهی شما در ایران به چه صورت است؟

ما در دیگر استان‌ها نیز فعالیت داریم و تقریبا می‌توان گفت که ما در ۷۰ درصد از استان‌ها نماینده داریم  و سعی می‌کنیم بسیاری از پروژه‌هایی که به سیستم‌های نظارتی مربوط می‌شوند را بگیریم.

چه چیزی شما را نسبت به سایر شرکت‌ها متمایز می کند؟

پشتتبانی خوب و کادر فنی کاملا حرفه‌ای وجه تمایز پایاتل با دیگر شرکت‌ها است. ما هیچ‌گاه مشتری را ناراضی رها نمی‌کنیم.

 

پیشنهاد برای مطالعه:

thumbnail

نمی‌خواهم با بدقولی و کم‌کاری رضایت مشتری را از دست بدهم

مجتبی سالاری، یکی از نصابان قدیمی صنعت حفاظت و ایمنی و مدیر مرکز تعمیرات آتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *