چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اخبار ویژه / ویکی لیکس فناوری جدید سازمان سیا برای کنترل رایانه‌ها را منتشر کرد
14

ویکی لیکس فناوری جدید سازمان سیا برای کنترل رایانه‌ها را منتشر کرد

ویکی لیکس بخش دیگری از اسناد طبقه‌بندی شده سازمان سیا برگرفته از پروژه معروف «والت ۷» را منتشر کرد.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وب سایت افشاگر ویکی لیکس بخش دیگری از اسناد طبقه‌بندی شده سازمان سیا از پروژه والت ۷ را منتشر کرد.

بر اساس اسناد منتشره، سیا ابزاری را در سیستم‌های عامل ویندوز مایکروسافت جاگذاری کرده است. این اسناد درباره پروژه پاندمیک است که این پروژه این امکان را می‌دهد که کامپیوترهایی که دارای سیستم عامل ویندوز مایکروسافت هستند و در شبکه داخلی به طور مشترک از نرم افزارها استفاده می‌کنند، تحت کنترل قرار بگیرند.

فناوری سازمان سیا این نرم افزارها را با نرم افزارهای آلوده به تروجان تعویض می کند اما فایل اصلی را در سرور با هدف استتار فعالیت خود، دست نخورده نگاه می دارد.
این ویروس تروجانی می تواند تا ۲۰ نرم افزار را به حجم حداکثر ۸۰۰ مگابایت تعویض کند.
یادآور می شود ویکیلکس ۷ مارس نیز بیش از ۸۵۰۰ سند سری درباره فعالیت هکرهای سازمان سیا را در اینترنت منتشر کرده بود.

هم چنین ویکی لیکس در گذشته اسنادی را منتشر کرده بود که سازمان سیا از نرم افزاری استفاده می‌کند که این نرم افزار قابلیت استفاده در تولیدات سامسونگ را دارد که به این ترتیب به این سازمان اجازه می‌دهد هر تلفن یا تلویزیون هوشمند را مورد شنود قرار دهد.

اسپوتنیک

ویکی لیکس بخش دیگری از اسناد طبقه‌بندی شده سازمان سیا برگرفته از پروژه معروف «والت ۷» را منتشر کرد. به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وب سایت افشاگر ویکی لیکس بخش دیگری از اسناد طبقه‌بندی شده سازمان سیا از پروژه والت ۷ را منتشر کرد. بر اساس اسناد منتشره، سیا ابزاری را در سیستم‌های عامل ویندوز مایکروسافت جاگذاری کرده است. این اسناد درباره پروژه پاندمیک است که این پروژه این امکان را می‌دهد که کامپیوترهایی که دارای سیستم عامل ویندوز مایکروسافت هستند و در شبکه داخلی به طور مشترک از نرم افزارها استفاده می‌کنند، تحت کنترل قرار بگیرند. فناوری سازمان سیا…

User Rating: 5 ( 1 votes)

پیشنهاد برای مطالعه:

photo_2018-04-30_00-17-21

این صنعت بیش از همه نیاز به علم روز دارد

عزیزالله پورسپاسی، یکی از بزرگان و پیشکسوتان صنعت حفاظت و ایمنی   کی و چگونه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *