سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
خانه / معرفی شرکت ها / رویدادهای شرکتهای داخلی / همایش سیستمهای نظارت تصویری ژئوویژن در استان خراسان
DidarcSeminar

همایش سیستمهای نظارت تصویری ژئوویژن در استان خراسان

روز شنبه، ۷ ام شهریور ماه ۱۳۹۵، همایش شرکت دیدارک با عنوان نوآوری در سیستم‌های نظارت تصویری در هتل ۵ ستاره بین المللی قصر طلایی خراسان برگزار شد. این سمینار در جهت معرفی جدیدترین تکنولوژی‌ها و راهکارهای برند ژئوویژن تایوان به سازمان‌ها و نهادهای استان خراسان برنامه‌ریزی و اجرا شد.

در این سمینار از حدود ۱۰۰ تن از مسئولین سازمان‌ها و نهادهای مختلف خراسان دعوت به عمل آمده بود. از میان نهادهای حضور یافته می‌توان به مدیران حراست ایران خودرو خراسان، اداره کل ثبت احوال، سازمان نوسازی مدارس، آموزش پرورش استان خراسان، دانشکده سماء دانشگاه آزاد، سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری مشهد، دانشکده علوم پزشکی دانشگاه فردوسی، سازمان انتقال خون مشهد و غیره اشاره داشت.

این سمینار حدود پنج ساعت به طول انجامید که راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح آغاز و راس ساعت ۱۵:۰۰ به پایان رسید. در ابتدا مدیران به معرفی فعالیت‌های شرکت دیدارک در طی سال‌های گذشته پرداخته و سپس مدیر مدیریت توسعه و بازاریابی با معرفی برند ژئوویژن، افتخارات و جوایز آن، به معرفی راهکارهای ژئوویژن برای نظارت تصویری و رزومه محصولات آن در ایران پرداخت. از پروژه‌های موفق ذکر شده در این همایش با راهکارهای ژئوویژن در بخش‌های مختلف می‌توان به بانک خاورمیانه، کارخانه میهن و شهر لبنیات، کارخانه سامسونگ ایران، مجتمع تجاری مگامال تهران، گروه مادیران، هتل بین‌المللی قصر طلایی، دانشگاه محقق اردبیلی، شرکت پخش کاسپین مد، شرکت نفت سپاهان، کارخانه سیمان بهبهان و فیروزکوه، و شهربازی ارم اشاره کرد.

پس از آن مدیر فنی شرکت دیدارک به معرفی و توضیح آخرین تکنولوژی‌ها و محصولات شرکت ژئوویژن تایوان پرداختند. این محصولات شامل دوربین تحت شبکه PPTZ7300 پتنت شده توسط شرکت ژئوویژن در آمریکا، نسل جدید دوربین‌های تحت شبکه H.265، سری جدید دوربین اسپید دام تحت شبکه دید در شب ژئوویژن، دوربین تحت شبکه حرارتی Thermal ژئوویژن و غیره بود.

دومین بخش این همایش با وقفه‌ای کوتاه پس از استراحت و اقامه نماز جماعت آغاز شد؛ در این زمان، نرم‌افزارهای مدیریتی و راهکارهای جامع ژئوویژن معرفی گردید. این راهکارها شامل ایستگاه نظارت مرکزی ژئوویژن CMS، نرم افزار مرکز کنترل (Control Center)، سرور ضبط (Recording Server)، سرور مرکز پشتیبان (Backup Center)، گزارش‌گیری از طریق وب (Web Report) و ویژگی‌های آنالیز ویدئویی نرم‌افزار ژئوویژن بود.

این همایش راس ساعت ۱۵:۰۰ با سرو نهار مجلل در رستوران بین المللی هتل ۵ ستاره قصر طلایی به پایان یافت. همایش سیستم‌های نظارت تصویری استان خراسان، یکی از سری همایش‌های استانی دیدارک بود که در شهریور ماه امسال به وقوع پیوست. همچنان زنجیره سمینارهای دیدارک در سراسر کشور در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت. شرکت دیدارک به افتخارات فعلی خود بسنده نکرده و به تلاش خود در جهت افزایش و کسب اعتماد مشتریان جدید ادامه خواهد داد.

روز شنبه، ۷ ام شهریور ماه ۱۳۹۵، همایش شرکت دیدارک با عنوان نوآوری در سیستم‌های نظارت تصویری در هتل ۵ ستاره بین المللی قصر طلایی خراسان برگزار شد. این سمینار در جهت معرفی جدیدترین تکنولوژی‌ها و راهکارهای برند ژئوویژن تایوان به سازمان‌ها و نهادهای استان خراسان برنامه‌ریزی و اجرا شد. در این سمینار از حدود ۱۰۰ تن از مسئولین سازمان‌ها و نهادهای مختلف خراسان دعوت به عمل آمده بود. از میان نهادهای حضور یافته می‌توان به مدیران حراست ایران خودرو خراسان، اداره کل ثبت احوال، سازمان نوسازی مدارس، آموزش پرورش استان خراسان، دانشکده سماء دانشگاه آزاد، سازمان فناوری و اطلاعات…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

riahi

ماندن در صحنه رقابت مستلزم حمایت مسئولین است

بهنام ریاحی، مدیرعامل و موسس شرکت راش سیستم   راش سیستم از کی و در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *