چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اخبار ویژه / نگاهی آماری به نمایشگاه اینترسک ۲۰۱۷
Intersec-Dubai-220

نگاهی آماری به نمایشگاه اینترسک ۲۰۱۷

نمایشگاه اینترسک با بیش از ۱۳۰۰ شرکت غرفه‌دار، بزرگترین نمایشگاه صنعتی در نوع خود محسوب می‌شود که ۳۳۵۰۱ بازدید کننده را از ۱۲۹ کشور دنیا به خود جذب می‌کند.

در نمودارهای زیر، رشد بازدیدکنندگان و غرفه‌داران از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ قابل مشاهده است.

akhbar (3)

که در میان بازدیدکنندگان، ۵۱% آنها بازدیدکنندگان بین‌المللی و ۴۹%  آنها از امارات متحده عربی بودند. همچنین، ۸۳% غرفه‌داران بین‌المللی و ۱۷% آنها از امارات متحده عربی بودند. در نمودارهای زیر این نسبت‌ها قابل ملاحظه است.

akhbar (1)

در بررسی بازدیدکنندگان و غرفه‌داران کشورهای مختلف نیز، ده کشور اول بازدید کننده و غرفه‌دار در شکل زیر قابل مشاهده است که در این میان، ایران از نظر تعداد بازدیدکنندان در جایگاه سوم قرار گرفته است.

akhbar (2)

در نمودار زیر می‌توانید تعداد غرفه‌داران به ازای هر دسته‌بندی محصول را ببینید.

IS2017_Post_Show_Report-2

از دیگر موارد ذکر شده در گزارش پس از نمایشگاه، رشد تا ۸۲/۴ میلیارد دلار ارزش بازار امنیت تجاری از سال ۲۰۱۶ تا سال ۲۰۲۱ است که ۷۵% محصولات بازار را نظارت ویدئویی، ۱۵% را کنترل تردد/دسترسی، و ۱۰% را سیستم‌های تشخیص نفوذ تشکیل می‌دادند. همچنین رشد تا ۴/۴ میلیارد دلاری نیز برای ارزش بازار حریق و ایمنی از ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ تخمین زده شده است که در سال ۲۰۱۶،  ۵۰% محصولات این بازار را سیستم‌های مدیریت حریق، ۳۰% را سیستم‌های آشکارسازی حریق، ۱۷% را سیستم‌های مقابله با حریق، و ۳% را نرم‌افزارهای آنالیز تشکیل می‌دادند. در خصوص امنیت سرزمین نیز رشد تا ۰۵/۱۷ میلیارد دلار از ۲۰۱۶ تا سال ۲۰۲۱ تخمین زده شده است که در سال ۲۰۱۶ در این حوزه نیز ۴۵% محصولات را سیستم‌های نظارتی و مانیتورینگ، ۳۵% را سیستم‌های راه‌بند و ۲۰% را راهکارهای امنیتی پیرامونی تشکیل می‌دادند. در حوزه اتوماسیون ساختمان و خانه هوشمند نیز تا سال ۲۰۲۰ رشد تا ۵/۵۶۰ میلیون دلار پیش‌بینی شده است.

 

نمایشگاه اینترسک با بیش از ۱۳۰۰ شرکت غرفه‌دار، بزرگترین نمایشگاه صنعتی در نوع خود محسوب می‌شود که ۳۳۵۰۱ بازدید کننده را از ۱۲۹ کشور دنیا به خود جذب می‌کند. در نمودارهای زیر، رشد بازدیدکنندگان و غرفه‌داران از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ قابل مشاهده است. که در میان بازدیدکنندگان، ۵۱% آنها بازدیدکنندگان بین‌المللی و ۴۹%  آنها از امارات متحده عربی بودند. همچنین، ۸۳% غرفه‌داران بین‌المللی و ۱۷% آنها از امارات متحده عربی بودند. در نمودارهای زیر این نسبت‌ها قابل ملاحظه است. در بررسی بازدیدکنندگان و غرفه‌داران کشورهای مختلف نیز، ده کشور اول بازدید کننده و غرفه‌دار در شکل زیر قابل مشاهده است…

User Rating: 5 ( 1 votes)

پیشنهاد برای مطالعه:

photo_2018-04-30_00-17-21

این صنعت بیش از همه نیاز به علم روز دارد

عزیزالله پورسپاسی، یکی از بزرگان و پیشکسوتان صنعت حفاظت و ایمنی   کی و چگونه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *