چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / سیباشهر / منشور اخلاقی صنف الکترونیک تدوین شد
images1111

منشور اخلاقی صنف الکترونیک تدوین شد

باشگاه سیبا شهر: منشور اخلاقی صنف الکترونیک توسط جمعی از مدیران شرکتها در جلسه مجازی در گروه تلگرامی تدوین شد.
به گزارش خبرنگار باشگاه سیبا شهر منشور اخلاقی صنف الکترونیک توسط جمعی از مدیران شرکتها در جلسه مجازی در گروه تلگرامی تدوین شد.

در تدوین این منشور جمعی از مدیران شرکتها از جمله بزرگواران، علیرضا قندچی، مهدی ابراهیمیان، علی باقریان، کاووس اقراری، محمد زارعی، سعید صفوی، فرهاد زوارئی، یوسف کمالی، پیام فدوی، قادری، محسن بنی فر، راحل حاجی حسینی،روناک خدادادیان، حمیدرضا کیوان فر، وحید فرشید، خدامی، رضا بناوی، علی حیدری، شیرمحمدی، حسن آیتی، علیرضا مدنی، امین پور فتح الله، علی اکبر بابایی، عطار، و مجید مجیدی مشارکت داشته اند.
متن این منشور اخلاقی به شرح ذیل است:
۱- همواره در سراسر زندگی شغلی، حرفه ای و اجتماعی خود بدین سوگند وفادار باشم و در صورت احراز عدم وفاداری حق شکایت توسط مدعی العموم صنفی را محفوظ می دانم
۲- فعالیت های حرفه ای خود را به گونه ای انجام دهم که باعث افتخار همکاران صنفی بوده و موجب افزایش حیثیت، اعتبار و جایگاه این صنف در افکار عمومی و توسعه بازار گردد.
۳- دانش و تجربه حرفه ای خود را در بر خلاف اخلاقیات و آموزه های دینی و فرهنگی بکار نگیرم لذا با توجه به اینکه از الزامات این شغل ورود به محل کار و زندگی و دسترسی به اطلاعات کاری و یا شخصی مشتریان می باشد این اطلاعات را محرمانه دانسته و ساز و کاری در پیش بگیرم که از عدم افشای این اطلاعات توسط پرسنل اطمینان حاصل نمایم
۴- اطلاعات فنی مربوط به ورود و نفوذ به سیستم های حفاظتی نصب شده شامل (و نه محدود به) رمزهای ورود، طراحی ها و نقاط ضعف آن را محرمانه نگاه دارم.
۵-سلامت، ایمنی و آینده پرسنل خود را مد نظر داشته نسبت به آنان مهربان، دلسوز و متعهد باشم و در جذب نیروهای رقبا و یا همکاران پیشنهاد دهنده نباشم
۶- در تمام کوشش های حرفه ای خود از دانش روز و آخرین یافته های علمی و فنی آگاه شوم تا بتوانم کاراترین، مناسب ترین و به صرفه ترین راه حل ها را به مشتری پیشنهاد نمایم. در تمام پیشنهادها منافع مشتری را بر منافع خودم ارجح می دانم.
۷- در تمام کوشش های حرفه ای خود استانداردهای حرفه ای و توصیه نامه های اجرایی را مراعات نموده، حتی به درخواست مشتری از آنها تخطی ننمایم
۸- در تمام کوشش های حرفه ای خود از لطمه زدن به حیثیت، شهرت، دارایی یا اشتغال و تخریب دیگران پرهیز کرده و از اقدامات بدخواهانه علیه آنان خودداری کنم.
۹- برای فروش محصولات و خدمات از ارایه اطلاعاتی که به آن اطمینان ندارم پرهیز می نمایم. از آنجا که خداوند را روزی دهنده می دانم برای کسب روزی مقدر شده او از دروغ دوری می جویم و در عین حال اذعان دارم که روزی غیر مقدر شده را نیز با خلاف گویی نمی توانم به دست آورم. همچنین از رشوه دادن و یا رشوه گرفتن، تبلیغات کذب دوری می نمایم.
۱۰- در توسعه و ترویج این سوگندنامه در صنف و همکاران کوشا باشم و آن را در محلی نصب نمایم که قابل رویت توسط مشتریان و همکاران باشد.

پیشنهاد برای مطالعه:

Ketabe SalSiba

ماهنامه سیباشهر برای سومین سال متوالی منتشر میکند: کتاب سال محصولات سیستم‌های حفاظتی و امنیتی

ماهنامه سیباشهر برای سومین سال متوالی، کتاب سال محصولات سیستم‌های حفاظتی و امنیتی خود را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *