دوشنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه / بررسی محصولات / منتظر محصول جدید ما باشید
thumbnail

منتظر محصول جدید ما باشید

محمد امین بلوچ‌زاده،‌ مدیرعامل و موسس شرکت نماد گستران نارون

 

کی و چگونه فعالیت خود را آغاز کرده‌اید؟

شرکت ما از سال ۱۳۸۹ کار خود را آغاز کرده است. از آغاز کار تا سال ۱۳۹۱ فعالیت‌های ما به کارهای مربوط به شبکه و راه اندازی سرورهای خاص محدود می‌شد و یک شرکت کامپیوتری بودیم. از سال ۱۳۹۱ وارد عرصه سیستم‌های حفاظتی و امنیتی شدیم و به صورت حرفه‌ای کار خود را در این صنف و صنعت آغاز کردیم. سال ۱۳۹۲ برای کار در حوزه سیستم‌های امنیتی به چین رفتم و برای یک کمپانی چینی مشغول به فعالیت شدم. مدتی نیز در بازار دوربین‌های مداربسته در شنزن چین که اغلب ایرانی‌ها از آنجا خرید می‌کنند با یک دوست چینی در یک مغازه کار می‌کردم. یکسال نیز در چین دفتر داشتم و به صورت شرکتی در آنجا فعالیت می‌کردم.

پس با برندهای چیی کار می کنید،‌ در خصوص این برندها بگویید.

یکی از برندها برند ELM  است که به نوعی برند خودمان است که با توجه به امکانات موجود،‌ در چین و به سفارش من تولید می‌شد. برند آی‌ملز نیز برند دیگری است که با کیفیت بالا تولید می‌شود و این برند دزدگیر بسیار کم رغیب است.

چرا این برندها؟

ای‌ال‌ام که برند خودمان است و با توجه به موقعیتی که داشتیم این برند را در چین تولید کردیم و حتی مدتی نیز کار اسمبل این برند در ایران انجام شد. همچنین در مورد برند آی‌ملز نیز باید بگویم که با سختی توانستیم نمایندگی این برند را از چین بگیریم و کار بومی سازی و فارسی‌سازی آن را نیز انجام دادیم.

فعالیت شما در حال حاضر در ایران به چه صورت است؟

ما در آغاز کار هم فروش به همکار و هم پروژه (پروژه خیلی کم و فروش به همکار خیلی بیشتر) داشتیم و تا به امروز نیز به همین منوال پیش رفته است. بیشترین فعالیت ما در حال حاضر مربوط به فرهنگ‌سازی سیستم‌های حفاظتی و کار تولید محتوا است. ما وبسایت بسیار کاملی www.imelz.ir داریم که با وب سایت‌های سیستم‌های حفاظتی کاملا متفاوت است و مطالب بسیار مفید و کاملی در این وب سایت گنجانده شده است. در نظر داشته باشید که محصول در این وب سایت به شیوه‌ای کاملا نوین معرفی می‌شود.

فعالیت شما در ایران بیشتر در کدام شهرها و استان‌ها است؟

ما در تهران نسبت به سایر شهرها فعالیت کمتری داریم. ما در این سال‌ها بیشتر در استان‌های شمالی (گیلان و مازندران)، ‌جنوب شرق( خوزستان،‌ لرستان، کردستان) و در مرکز ایران( اصفهان) و همچنین سایر شهرهای ایران کارهای بسیاری انجام دادیم.

برنامه شما برای آینده چیست؟

تولید. ما در نظر داریم که صفر تا صد یک محصول را در ایران تولید کنیم. این محصول کاملا جدید است و زمانی که پلت فرم اولیه تهیه شود و نتیج آن را ببینیم قطعا از طریق رسانه‌ها در خصوص این محصول اطلاع رسانی خواهیم کرد. شاید بتوان گفت که تا سه ماه دیگر این اتفاق رخ خواهد داد؛‌ منتظر محصول جدید ما باشید.

حرف آخر…

امیدوارم که هرچه زودتر بازار راه بیفتد. روحیه منفی از سوی مردم کمتر شود. همچنین مردم باید خودشان را به روز کنند، سیستم‌های قدیمی را کنار بگذارند و باور کنند که ایران به سمت و سوی جدیدی می‌رود. در حال حاضر واردکننده‌ها به خاط نوسانات قیمت دلار سخت در فشارند،‌ با وجود آن به سمت و سویی پیش می رویم که کار جدیدی ارائه کنیم.

پیشنهاد برای مطالعه:

Media

MMC مشابه یا فیک ندارد

سیدرضا شاه‌صفدری، ‌مدیرعامل شرکت مدیاموج ارتباط   مدیا موج کی و چگونه فعالیت خود را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *