دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / معرفی شرکت ها / رویدادهای شرکتهای داخلی / ماندن در صحنه رقابت مستلزم حمایت مسئولین است
riahi

ماندن در صحنه رقابت مستلزم حمایت مسئولین است

بهنام ریاحی، مدیرعامل و موسس شرکت راش سیستم

 

راش سیستم از کی و در چه زمینه‌ای فعالیت خود را آغاز کرده است؟

مجموعه راش سیستم از سال ۱۳۸۵ به صورت فروشگاهی فعالیت خود را در زمینه فروش و نصب دوربین‌های مداربسته آغاز کرد. تعامل و همکاری با شرکت‌های بزرگتر و قدیمی و کسب تجربه از آنها ما را به این باور رساند که می‌توانیم روند روبه رشد و نگرشی جدید در مجموعه ایجاد کنیم. به همین دلیل در سال ۱۳۸۹ استارت فعالیت به صورت شرکتی زده شد و توانستیم نمایندگی انحصاری برند شیلد را از کمپانی چینی اخذ کنیم . درحال حاضر نیز نمایندگانی در استان‌ها و شهرستان‌ها در خصوص برند شیلد با مجموعه همکاری دارند. مجموعه راش سیستم در حال حاضر صرفا در زمینه فروش دوربین‌های مدار بسته فعالیت دارد.

تاکنون با چه برندهایی کار کرده‌اید؟

شروع کار ما با برندهای مختلفی بود، ناگفته نماند که چون قسمتی از کار پروژه بود نظر مشتری نیز در این امر دخیل بود، با وجود آن عمده فعالیت ما با برند داهوا بود که بعدها با اخذ نمایندگی شیلد بیشترین فعالیتمان تا  به امروز روی این برند بوده است.

دلیل شما برای انتخاب این برندها چیست؟

اغلب نیاز بازار و مشتری یک خط مشی مشخص را برای مجموعه تعیین می‌کند . از آنجاییکه برند داهوا  برند شناخته شده‌ای بود و از طرفی دیگر برند شیلد نیز oem برند داهوا است از بابت کیفیت جنس نیازی به اثبات آن برای همکاران نبود. ما از کیفیت و اصالت برند شیلد اطمینان داشتیم و مطمئن بودیم که این برند می‌تواند در کنار ارائه خدمات مناسب، رضایت مندی را برای مشتریان به همراه داشته باشد .

مهمترین پروژه‌های شما کدامند؟

با توجه به اینکه مجموعه راش سیستم در زمینه اجرای پروژه فعالیتی ندارد  نمیتوان پروژه‌ای نام برد اما پروژه‌های بزرگی توسط همکاران و نمایندگان این برند ثبت شده است .

برنامه شما برای آینده چیست؟

بعضی از برنامه‌ها برای آینده بسته به زمان باید برنامه‌ریزی شود. به طور کلی می‌توان گفت پیشرفت بیشتر مجموعه مستلزم راهکارهایی است. در این راستا مجموعه قصد دارد با جذب نمایندگان بیشتر ، تامین به موقع جنس و ارائه خدمات مناسب به چشم اندازی که مد نظر است دست پیدا کند.

حرف آخر…

آرزو دارم شرایط به گونه ای پیش رود که همه افراد در صنف کاریشان قادر به ادامه بقا باشند و توان رقابت داشته باشند و این مستلزم حمایت و یاری مسئولین است.

پیشنهاد برای مطالعه:

mahmoodzade

عدم مدیریت واحد دلیل ایجاد چند دستگی است

محمود محمودزاده خامنه،‌ یکی از پیشکسوتان صنایع حفاظت و ایمنی در ایران    لطفا خودتان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *