سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اخبار ویژه / سورپرایز مجازی اوباما
57418012

سورپرایز مجازی اوباما

رئیس جمهور اوباما و خانواده اش فقط چند روز دیگر در کاخ سفید هستند و به عنوان سورپرایزی برای خداحافظی با مردم،به کمک هدست Oculus فیس بوک، یک فیلم واقعیت مجازی و گردش نمادین در این ساختمان را برای آنها فراهم کرده‌اند.

57418010

این تور واقعیت مجازی که خانه مردم The People’s House لقب گرفته و یک اسم مستعار به نام کاخ سفید نیز دارد، برای افرادی که هرگز واشنگتن دی سی و کاخ سفید را ندیده‌اند راه اندازی شده و همچنین یک یادگاری از اوباما برای آنها است.

شما با تماشای این فیلم و با استفاده از فناوری واقعیت مجازی می‌توانید در کنار او در دفتر کار بیضی شکلش نشسته و همزمان با کمک ویدئو ۳۶۰ درجه، به صحبت‌های وی در مورد کار گوش کنید.

با نگاهی به سمت چپ می‌توان مجسمه نیم تنه مارتین لوتر کینگ و در سمت راست یک ظرف ساده پر از سیب بر روی میز قهوه ای با شکوه را ببینید.

57418008

57418009

استودیو Felix & Paul ، که سازندگی این فیلم را بر عهده داشته اعلام کرده که نسخه کامل‌تر این فیلم که حدودا ۲۰ دقیقه است، اواخر امسال آماده خواهد شد. این نسخه طولانی‌تر با کیفیت سه بعدی استریوسکوپیک ارائه شده و از عمق و درخشندگی بسیار بیشتری در مقایسه با این فیلم ۸ دقیقه‌ای کنونی برخوردار خواهد بود.

در حال حاضر این فیلم در فیس بوک وجود داشته و علاقمندان می‌توانند آن را مشاهده کنند.

منبع: adweek.com

رئیس جمهور اوباما و خانواده اش فقط چند روز دیگر در کاخ سفید هستند و به عنوان سورپرایزی برای خداحافظی با مردم،به کمک هدست Oculus فیس بوک، یک فیلم واقعیت مجازی و گردش نمادین در این ساختمان را برای آنها فراهم کرده‌اند. این تور واقعیت مجازی که خانه مردم The People's House لقب گرفته و یک اسم مستعار به نام کاخ سفید نیز دارد، برای افرادی که هرگز واشنگتن دی سی و کاخ سفید را ندیده‌اند راه اندازی شده و همچنین یک یادگاری از اوباما برای آنها است. شما با تماشای این فیلم و با استفاده از فناوری واقعیت مجازی…

User Rating: 5 ( 1 votes)

پیشنهاد برای مطالعه:

photo_2018-04-30_00-17-21

این صنعت بیش از همه نیاز به علم روز دارد

عزیزالله پورسپاسی، یکی از بزرگان و پیشکسوتان صنعت حفاظت و ایمنی   کی و چگونه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *