پنج شنبه , ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اتحادیه / سنجش سطح کیفیت تجهیزات نظارت تصویری توسط اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران
IMG_3103

سنجش سطح کیفیت تجهیزات نظارت تصویری توسط اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران

برای اولین بار در ایران سطح کیفیت تجهیزات نظارت تصویری توسط اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران سنجیده می‌شود و خریداران می‌توانند از سطح واقعی کیفیت تجهیزات نظارت تصویری اطلاع پیدا کنند.
به گزارش سیباشهر، «محمد قلم‌چی»، دبیر اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران در این باره گفت: سلوشنی متشکل از چندین سخت‌افزار و یک نرم‌افزار داده‌ها را آنالیز می‌کند و در نهایت کیفیت تجهیزات نظارت تصویری را گریدبندی می‌کند.
قلم‌چی گفت: برای بررسی کیفیت در حوزه نظارت تصویری ۱۶ حوزه را بررسی می‌کنیم. در هرکدام از این حوزه ها ۵ تا ۱۰ پارامتر متفاوت با فرمول مشخصی اندازه‌گیری می‌شود. همچنین برای این حوزه سه استاندارد تعریف شده است.
قلم‌چی در ادامه گفت: برخی از کارفرمایان تمایلی ندارند که تولیدکنندگان و یا عموم مردم از روش‌های اندازه‌گیری و اطلاعات مطلع شوند؛ ما با این نگرش موافق نیستیم و فکر می‌کنم که همه چیز باید کاملا شفاف و واضح باشد.
دبیر اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران خاطر نشان شد: ناظری از سوی اتحادیه در آزمایشگاه حضور دارد و همچنین شرکتی که محصولش در آزمایشگاه در حال تست است می‌تواند از طریق انتقال تصویر و سیستم‌های نظارت تصویری موجود در آزمایشگاه حضور داشته باشد. هر محصول ۴۸ ساعت به صورت پیوسته در ۸ حوزه و ۳۷ پارارمتر بررسی می‌شود. درنظر داشته باشید که تمام پروسه فیلم برداری می‌شود.
قلم‌چی افزود: در هیچ‌کدام از مراحل نیروی فیزیکی هیچ دخالتی ندارد و تنها می‌توان گفت نیروی فیزیکی تنها استارت کار را می‌زند. گزارش به صورت مکتوب ثبت و ضبط می‌شود و نمونه شاهد نیز در دسترس است.
قلم‌چی با ذکر این مطلب که این سلوشن به صورت کامل در هیچ‌کجای دنیا معادلی ندارد گفت: ده پارامتر از این ۳۷ پارامتر منحصرا برای ما است، با وجود آن ۲۷ پارامتر دیگر در اختیار دیگران نیز هست. از این طریق است که دوستان می‌توانند سلوشن ما را راستی‌آزمایی کنند و در فاکتورهایی که به صورت جهانی وجود دارند تست کنند که آیا جواب آزمایشگاه ما با پاسخ ابزار جهانی یک است یا خیر!
قلم‌چی گفت: هدف به هیچ عنوان تضعبف واردکننده‌ها نیست، ما در تلاشیم تا دانش اعضای صنف را بالا ببریم و وقتی دانش صنف بالا رود کیفیت ارائه خدمات بالا می‌رود. این سولوشن با بالابردن آگاهی راه هرگونه تقلبی را مسدود می‌کند.
دبیر اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران در انتها گفت: باید اجماعی میان کارفرمایان، تولیدکنندگان، واردکنندگان و هیئت مدیره اتحادیه صورت گیرد تا در مورد میزان و نحوه انتشار داده‌ها با یکدیگر به یک جمع‌بندی برسیم.

پیشنهاد برای مطالعه:

mahmoodzade

عدم مدیریت واحد دلیل ایجاد چند دستگی است

محمود محمودزاده خامنه،‌ یکی از پیشکسوتان صنایع حفاظت و ایمنی در ایران    لطفا خودتان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *