پنج شنبه , ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / رونمایی از سامانه الکترونیکی استعلام سطح بندی تجهیزات نظارت تصویری
photo_2018-03-12_02-58-35

رونمایی از سامانه الکترونیکی استعلام سطح بندی تجهیزات نظارت تصویری

 

صادق فیض‌آبادی، رئیس اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران از آغاز به کار پایگاه استعلام سطح بندی تجهیزات نظارت تصویری به نشانی egovahi.ir خبر داد و گفت: مصرف کنندگان می‌توانند از طریق این سایت اصالت تجهیزات نظارتی خود را قبل از خرید بررسی کنند.

به گزارش سیبا شهر، رئیس اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی اعلام کرد: استعلام سطح بندی تجهیزات در سه سطح انجام می‌شود.

فیض‌آبادی با بیان این مطلب که تاکنون ۳۰۰ نصاب شناسایی شده‌اند گفت: مردم می‌توانند به سایت اتحادیه مراجعه کنند و اصالت کارت شناسایی نصابان را مورد بررسی قرار دهند.

فیض‌آبادی گفت: در بخش دوم می‌توان مشخصات فنی دوربین‌های مدار بسته را با کاتالوگ مقایسه و راستی آزمایی کرد؛ در این خصوص آزمایشگاهی نیز تاسیس شده است که می‌توان ۳۱ آیتم اصلی و ۵۳ آیتم جانبی را در آن آزمایش کرد.

فیض آبادی در خصوص خدمات پس از فروش نیز گفت که در این خصوص جلسات زیادی با اتاق اصناف برگزار شده است و در نتیجه قرار براین شد که دفاتر خدمات پس از فروش نیز مورد تایید اتحادیه قرار گیرند؛ ساماندهی آغاز شده است و برای معرفی دفاتر فراخوان داده‌ایم.

محمد قلمچی، دبیر اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران نیز در ادامه گفت: می‌توان از طریق سایت egovahi.ir که از امروز به صورت رسمی آغاز به کار کرده است اصالت تجهیزات نظارت تصویری را مورد بررسی قرار داد؛ سه ماه است که این پایگاه به صورت آزمایشی فعالیت می‌کند.

قلمچی افزود: در این پایگاه تجهیزات نظارت تصویری در چهار حوزه کارآمدی، امنیت و حریم خصوصی، انتقال تصویر و همینطور در حوزه کلی سطح‌بندی می‌شوند.

قلمچی گفت: این سامانه امکان انتخاب و خرید مناسب و دقیق را فراهم می کند و در عین حال به مشتریان این اجازه را می‌دهد تا تجهیزات مورد نیاز را بر اساس نتایج مورد تایید مرجع رسمی با یکدیگر مقایسه و از میان آن بهترین را انتخاب کنند.

قلمچی یادآور شد: بسیاری از تولیدکنندگان داخلی تجهیزات با کیفیت تولید می‌کنند، اما از آنجا که تا کنون ابزاری برای سطح بندی تجهیزات در اختیار مردم نبوده است از گردونه رقابت دور می‌مانند، چرا که برخی براین باورند که کالای داخلی بی کیفیت است؛ آغاز به کار این سامانه امکان رقابت برای تولید کنندگان داخلی را فراهم می‌کند و در نتیجه ضمن توسعه و رونق بازار داخلی، امکان صادرات نیز فراهم می‌شود.

قلمچی در انتها گفت: این پورتال دو زبانه است و طبق برآوردهای صورت گرفته در خارج از کشور بازدیدکنندگان بیشتری نسبت به ایران دارد.

پیشنهاد برای مطالعه:

photo_2018-05-01_01-09-26

گذشته، حال، آینده…

علی مسعودی، دبیر کل اتحادیه سراسری شرکت‌های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *