سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اخبار نظارت تصویری / راه‌اندازی سیستم تشخیص چهره بصورت زنده برای دوربین‌های پوشیدنی
smartvis-identifier-e1500463146268

راه‌اندازی سیستم تشخیص چهره بصورت زنده برای دوربین‌های پوشیدنی

کمپانی Digital Barriers برای اولین بار در جهان سیستم تشخیص چهره بصورت زنده را برای دوربین‌های پوشیدنی جهت اعمال قانون راه‌اندازی کرد. سیستم SmartVis Identifier همراه با پلتفرم ویدئواستریم EdgeVis و راهکار ویدئوآنالیتیک SmartVis برای بازار هدف دفاع، امنیت و اعمال قوانین عرضه شده است.

با این سیستم امکان تشخیص چهره بصورت زنده وجود دارد. SmartVis که پیش از این در گوشی‌های هوشمند به کار رفته، اکنون در دوربین‌های پوشیدنی مورد استفاده قرار گرفته است.

تفاوت این سیستم با سیستم‌های قبلی مشابه در تشخیص چهره بصورت زنده است. با این راهکار احتمال خطای انسانی بسیار پایین می‌آید و تاخیر در استریم شدن ویدئو به صفر می‌رسد. برای کاهش مصرف پهنای باند، کمپانی انواع سیستم‌های شبکه ابری، ماهواره‌ای و … استفاده می‌کند.

منبع: ifsec global

کمپانی Digital Barriers برای اولین بار در جهان سیستم تشخیص چهره بصورت زنده را برای دوربین‌های پوشیدنی جهت اعمال قانون راه‌اندازی کرد. سیستم SmartVis Identifier همراه با پلتفرم ویدئواستریم EdgeVis و راهکار ویدئوآنالیتیک SmartVis برای بازار هدف دفاع، امنیت و اعمال قوانین عرضه شده است. با این سیستم امکان تشخیص چهره بصورت زنده وجود دارد. SmartVis که پیش از این در گوشی‌های هوشمند به کار رفته، اکنون در دوربین‌های پوشیدنی مورد استفاده قرار گرفته است. تفاوت این سیستم با سیستم‌های قبلی مشابه در تشخیص چهره بصورت زنده است. با این راهکار احتمال خطای انسانی بسیار پایین می‌آید و تاخیر در…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

MIPS-Dubai1

اهدای جایزه همکاری مایلستون به کمپانی آلمانی ela-soft

مایلستون (Milestone) در رویداد i] MIPS]  خود (۹ تا ۱۱ می ۲۰۱۷، اردیبهشت ۹۶) به کمپانی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *