چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / سیباشهر / دو ماهنامه باشگاه حرفه‌ا‌ی‌های سیباشهر دی ماه منتشر می شود
12-17-2015 11-48-01 ق-ظ

دو ماهنامه باشگاه حرفه‌ا‌ی‌های سیباشهر دی ماه منتشر می شود

سیبا شهر: نخستین دوماهنامه حرفه ای تخصصی با هدف آگاه سازی کارفرمایان با حقایق کاربرد سیستم های حفاظتی و امنیتی دی ماه منتشر می شود.
به گزارش خبرنگار باشگاه سیبا شهر بیش از یک دهه از عمر قدیمی ترین ماهنامه صنفی می گذرد. تا کنون نشریات زیادی به بازار وارد شده اند اما همچنان نیازهای یک مخاطب خاص در بحث اطلاع رسانی مغفول مانده است و آن کارفرما است. نشریات فعلی به شدت بر واردکنندگان و شبکه فروش آنها تمرکز داشته و محتوای متناسب با نیاز آنها تامین کرده اند.
باشگاه حرفه ای ها که از این پس به عنوان ویژه نامه سیبا شهر منتشر می شود قرار است که مخاطب آن نه شرکت های وارد کننده و نه شرکت های مجری یا همکاران صنفی باشد. بلکه تنها و تنها سازمان های دولتی و خصوصی که مصرف کننده تجهیزات حفاظتی و امنیتی به شمار می آیند را هدف قرار می دهد.
سیبا شهر براساس تجربیاتی که در یک دهه از عمر خود جمع آوری نموده است به عنوان نشریه ای که به اذعان همکاران دیدگاه علمی در آن غالب است توانسته با درک نیازهای گروه مدیران و تصمیم سازان واحدهای حراست و فن آوری اطلاعات اقدام به تولید محتوایی نماید که متناسب با نیاز این بخش از جامعه طراحی شده است. باشگاه حرفه ای های سیبا شهر رسالت اصلی خود را در اطلاع رسانی به لایه مدیران تصمیم گیر می داند که مخاطبی بسیار خاص است.
درج آگهی به شدت در این دوماهنامه محدود بوده و شرکتها بیشتر می توانند از طریق معرفی پروژه ها توانمندی‌های خود را تبلیغ نمایند.

برخی ویژگی های دو ماهنامه باشگاه حرفه ای ها به این شرح است:
اطلاع رسانی در کوتاهترین زمان
کارفرمایان و به ویژه مدیران علیرغم این که نیاز به دریافت اطلاعات تخصصی در حوزه عملکردی خود دارند اما به شدت از لحاظ زمانی در تنگنا قرار دارند.
بر این اساس این افراد استفاده از بولتن هایی که تیتر وار موضوعات کلیدی و مهم را به آنها اطلاع دهند بر نشریات با تعداد صفحات زیاد و مفصل ترجیح می دهند.
ارایه محتوی متناسب با نیاز کارفرمایان
ارایه یک بولتن که به صورت تخصصی مباحث را در لایه مدیریتی و تحلیلی و نه تکنیکی ارایه می کند می تواند به لایه تصمیم گیر سازمان های کارفرما کمک شایسته ای در انتخاب مناسبترین راهکار یا محصول نماید.
فاصله گرفتن از مجلات تبلیغاتی
وجود آگهی زیاد در نشریه باعث سردرگمی و از طرف دیگر جبهه گیری مخاطب درخصوص مطالب فنی می شود.
مخاطب نشریه انتظار دارد که موضوعات بدون گرایش تبلیغاتی ارایه شود.
باشگاه حرفه ای ها به دلیل محدودیت شدید در بخش آگهی ها احساس بهتری در مخاطب ایجاد می نماید.
بر اساس این گزارش، نشریه در قطع A4 و تمام رنگی بر روی کاغذ گلاسه ۱۳۰ گرمی تولید می شود و دوره انتشار این نشریه به صورت دوماهنامه است.

پیشنهاد برای مطالعه:

Ketabe SalSiba

ماهنامه سیباشهر برای سومین سال متوالی منتشر میکند: کتاب سال محصولات سیستم‌های حفاظتی و امنیتی

ماهنامه سیباشهر برای سومین سال متوالی، کتاب سال محصولات سیستم‌های حفاظتی و امنیتی خود را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *