دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / دسته‌بندی نشده / دوربین dashcam با قابلیت تصویربرداری ۳۶۰ درجه، اتومبیل شما را از دست سارقان نجات می دهد
Waylens___Secure360___Live__2_.0

دوربین dashcam با قابلیت تصویربرداری ۳۶۰ درجه، اتومبیل شما را از دست سارقان نجات می دهد

مترجم: تینا پورشاهید

دوربین dashcam ،دوربینی است که قابلیت نصب شدن روی داشبورد اتومبیل شما را دارد. اولین مدل این دوربین اواخر سال گذشته به بازار عرضه شد ومدل های دیگر این دوربین به بازار خود آمد. یکی از ویژگی های این دوربین این است که قدرت فیلم برداری و تصویر برداری ۳۶۰ درجه دارد و می تواند در همه جهات فیلم و عکس تهیه کند. به همین دلیل این دوربین به نام Secure360 معروف است.

محصولات فیلمبرداری بدین شکل گاها برای ضبط ویدئوها و تصویر از مناظر و طبیعت استفاده می شوند. یعنی استفاده عمومی این نوع دوربین های Horizon برای زمان هایی است که شما به سفر می روید و می خواهید برای یادگاری از خودتان و مناظر طبیعی و مکان ها عمس و فیلم تهیه کنید. اما در این دوربین ۳۶۰ درجه موضوع کمی تغییر می کند. این دوربین dashcam ۳۶۰ درجه می تواند تصویر مناسبی از شیشه جلو اتومبیل و هم چنین از داخل خودرو بدهد. در این وضعیت به راحتی می تواند بر خودرو شما نظارت داشته باشد.

دوربین dashcam یک دوربین امنیتی خوب است که با کمک آن شما توانایی نظارت بر خودرو خود را خواهید داشت. این دوربین می تواند به صورت تمام وقت روشن باشد. در کل هر سیستم امنیتی برای خانه یا خودرو بدین صورت است که باید بتواند تمام زمان ها روشن بماند و مشکلی برایش پیش نیاید. هم چنین شما می توانید در هر زمان دوربین dashcam که در خودرو شما روشن است از طریق تلفن همراه خود چک کنید و متوجه شوید اطراف خودرو شما چه می گذرد.

دوربین dashcam دارای یک شتاب سنج و ژیروسکوپ است که در مواقعی که حادثه ای همچون سرقت در کمین خودرو شما باشد اعلان خطر می کند. به شما اطلاع می دهد و هشدار می دهد که خودرو شما در خطر است.

اگر کسی تلاش کند خودرو شما را به سرقت ببرد بلافاصله مطلع خواهید شد. بسیاری از نگرانی های شما در مورد سرقت خودروتان با این دوربین dashcam به پایان خواهد رسید . دوربین dashcam قیمتی برابر ۲۴۹ دلار دارد. این مدل با این قیمت با شبکه اینترنت وای فای کار می کند.

البته مدل دیگر دوربین dashcam که با اینترنت ۴جی کار می کند قیمت بالاتری دارد . قیمت آن ۳۴۹ دلار است.

مدل دوربین dashcam با اینترنت وای فای نوامبر ۲۰۱۷ به بازار می آید و مدل دوربین dashcam با اینترنت ۴ جی در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه خواهد شد.

منبع : theverge

مترجم: تینا پورشاهید دوربین dashcam ،دوربینی است که قابلیت نصب شدن روی داشبورد اتومبیل شما را دارد. اولین مدل این دوربین اواخر سال گذشته به بازار عرضه شد ومدل های دیگر این دوربین به بازار خود آمد. یکی از ویژگی های این دوربین این است که قدرت فیلم برداری و تصویر برداری ۳۶۰ درجه دارد و می تواند در همه جهات فیلم و عکس تهیه کند. به همین دلیل این دوربین به نام Secure360 معروف است. محصولات فیلمبرداری بدین شکل گاها برای ضبط ویدئوها و تصویر از مناظر و طبیعت استفاده می شوند. یعنی استفاده عمومی این نوع دوربین های…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

airportCheckIn

معرفی برترین نرم‌افزار‌های مدیریت تصویری باز

مترجم: سارا ایزدیار امروزه در بازار نظارت تصویری شاهد سیستم­های مدیریت تصویر[۱] زیادی هستیم. برخی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *