سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / دانشگاه خواجه نصیر از گیت رابو رونمایی کرد
IMG_3224

دانشگاه خواجه نصیر از گیت رابو رونمایی کرد

جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیر طی مراسمی که در تاریخ ۲ بهمن ماه در سالن اجتماعات دانشکده هوا فضا دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی برگزار شد از گیت رابو رو نمایی کرد.
به گزارش سیباشهر، برخی از مدیران حراست سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی و همچنین برخی از اساتید دانشگاه در این گردهمایی مهمان جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیر بودند و در حضور این دوستان، جهاد دانشگاهی از آخرین محصول خود که همان گیت رابو است رونمایی کرد.
مانی ملک، مدیر مرکز ساخت و تولید جهاد دانشگاهی خواجه نصیر به عنوان مدیر پروژه در این خصوص به خبرنگار سیباشهر فرمود: به طور کلی پروژه ساخت گیت از سال ۱۳۸۶ آغاز شده است، با وجود آن حدود شش ماه است که پروژه این نسل از گیت استارت خورده است و امروز شاهد تولد آن هستیم.
ملک افزود: هنوز این گیت به تولید انبوه نرسیده است و با این سطح از امکانات مانند صدا، نور، دتکتورهای مختلف، آشکارساز استفاده‌کننده و سیستم صرفه جویی گیت رابو به هیچ عنوان مشابه خارجی ندارد.
مدیر مرکز ساخت و تولید جهاد دانشگاهی خواجه نصیر فرمود: این گیت برای استفاده بعنوان گذرگاه تردد سریع و شکیل در مکان‌های عمومی پرتردد مانند سازمان‌ها، اماکن تجاری، ورزشگاه‌ها و نمایشگاه‌ها مناسب است.
همچنین ملک امکان سرعت تردد بسیار بالا، قابلیت اتصال به سیستم‌های کنترل تردد استاندارد، طراحی زیبا و باشکوه، قابلیت نصب باتری پشتیبان برای ادامه کار در مواقع قطع برق، تعبیه ۷ سنسور مادون قرمز در طول راهروی گذرگاه به منظور تشخیص جهت صحیح و تامین امنیت عابر، دارا بودن سیستم‌ صرفه‌جویی انرژی تا ۸۰ درصد و مجهز بودن به سیستم هشدار وقوع زلزله را از ویژگی‌های گیت رابور خواند.
ملک در انتها خاطر نشان شد که پیش از رونمایی این محصول مشتری خود را پیدا کرده است و چندین نهاد و سازمان از این گیت استقبال کرده‌اند و به زودی شاهد تولید انبوه آن خواهیم بود.

پیشنهاد برای مطالعه:

thumbnail (1)

حضور کیونپ در الکامپ ۹۷

کیونپ با هدف آشناسازی مشتریانش با آخرین محصولات این شرکت در ۲۴ امین دوره از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *