دوشنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / حضور کیونپ در الکامپ ۹۷
thumbnail (1)

حضور کیونپ در الکامپ ۹۷

کیونپ با هدف آشناسازی مشتریانش با آخرین محصولات این شرکت در ۲۴ امین دوره از نمایشگاه الکامپ شرکت کرد.

به گزارش سیباشهر، “رضا جهان‌بین”‌ ،‌ مدیر منطقه‌ای کیونپ گفت:‌ کیونپ هرچند ماه یکبار محصولات و تکنولوژی جدیدی ارائه می‌کند که این دستاوردها راهکارهای جدیدی را برای پروژه‌ها و همچنین مصرف‌کنندگان به ارمغان می‌آورد،‌ به همین منظور سه سال متوالی است که در الکامپ شرکت می‌کنیم تا مشتریان ما با آخرین دستاوردهای کیونپ آشنا شوند.

جهان‌بین گفت:‌ نیاز روز افزون مصرف‌کنندگان به ذخیره‌سازی به دلیل افزایش حجم اطلاعات موجب شده است تا کسب و کارهای اینگونه روبه افزایش باشد و با توجه به رشد معکوس کالاهایی مانند کامپیوترهای خانگی و لپ‌تاپ‌ها، رشد دستگاه‌های ذخیره ساز در کل دنیا بسیار قابل توجه است و با توجه به آمار نیاز به دستگاه‌های ذخیره‌سازی سالانه نزدیک به ۵۰ درصد رشد دارد و همچین نیاز به ذخیره ساری فیلم و ویدیو استریمینگ نسبت به سال گذشته تا ۷۰۰ درصد رشد داشته است.

جهان‌بین افزود:‌ به دلیل داشتن راهکار‌های SMB و enterprise غرفه ما بازدیدکننده غیر مرتبط بسیار کمی داشت و اکثر بازدیدکنندگان ما از سازمان‌های دولتی، بیمارستان‌ها و شرکت‌های بزرگ بودند چرا که راهکار‌های ما برای این افراد طراحی شده بود و خوشبختانه نتایج مثبتی را نیز برای ما در پی داشت.

جهان‌بین با ذکر این مطلب که آشنایی مصرف‌کنندگان و مشتریان دولتی با محصولات رده  SMB و High-End و  enterprise برای کیونپ از اهمیت بالایی برخوردار بود گفت که ما به هدف خود از شرکت در نمایشگاه امسال رسیدیم و توانستیم مشتریان خود را با آخرین دستاوردهای کیونپ آشنا کنیم.

مدیر منطقه‌ای کیونپ در ایران گفت:‌ ما تنها تولیدکننده‌ای هستیم که در ایران دفتر خدمات پس از فروش و پشتیبانی داریم،‌ به صورت مجاز در حال فعالیت هستیم و حمایت کیونپ را داریم و این درحالی است که هیچ تولیدکننده‌ای در زمینه ذخیره ساز چنین امکانی را ندارد؛ درست به همین خاطر ما در این زمینه پیشتاز هستیم و رشد بسیار خوبی را نیز در بازار داشته‌ایم.

جهان‌بین در انتها خاطر نشان شد:‌ ما هرسال با همکاری تولیدکنندگان و برندهای متفاوت در الکامپ شرکت‌کرده‌ایم و از دیگر شرکت‌ها نیز می‌خواهم به این مساله اهمیت بدهند تا بتوانیم کیفیت نمایشگاه را بالا ببریم. در طول سال‌های گذشته محصولات سخت‌افزاری بیشتری در نمایشگاه به چشم می‌خورد در حالیکه در حال حاضر اپراتورهای تلفن همراه و شرکت‌های نرم‌افزاری، بیشتر در نمایشگاه حضور دارند. به این منظور ما برای سال‌های آتی برنامه‌ریزی کرده‌ایم و امیدواریم که هم شرکت‌های بین المللی و هم رقبا را در کنار خود در نمایشگاه ببینیم، چرا که حضور آنها به پیشرفت ما نیز کمک خواهد کرد.

 

پیشنهاد برای مطالعه:

photo_2018-05-01_01-09-26

گذشته، حال، آینده…

علی مسعودی، دبیر کل اتحادیه سراسری شرکت‌های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *