دوشنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / حضور آریادژنت در نمایشگاه milipolparis
thumbnail

حضور آریادژنت در نمایشگاه milipolparis

جلال محمد حسینی، مدیرعامل شرکت آریادژنت
حضور آریادژنت در نمایشگاه milipolparis به چه صورت و با چه برندی بوده است؟
ما در نمایشگاه پاریس غرفه نداشتیم و در واقع با دعوت VMI در غرفه این شرکت حضور داشتیم و از این طریق در نمایشگاه شرکت کردیم. سمیناری با همکاری VMI و Garrett در نمایشگاه برگزار شد. این دو شرکت اسپانسر جام جهانی گذشته و همچنین المپیک بودند و در این نمایشگاه نیز سمیناری به صورت مشترک برگزار کردند.
VMI چه محصولی برای عرضه به نمایشگاه آورده بود؟
VMI در حوزه X-ray هم پزشکی و هم امنیتی فعالیت می کند، با وجود آن x-ray های امنیتی خود را به نمایشگاه آورده بود. همچنین X-ray‌های امنیتی در سایزهای مختلفی موجود است که VMI تنها یک سایز آن را در نمایشگاه به نمایش در‌آورد. VMI، X-ray های پرتابل، X-ray برای مکان‌های عمومی، فرودگاه‌ها، پالت، خودرو و کامیون را در سری محصولات خود دارد. آخرین محصول VMI، «dual view» است که احتمالا VMI این محصول را در اینترسک امسال در معرض دید عموم قرار خواهد داد، با این وجود محصول «single view» خود را به نمایشگاه پاریس آورد.
از چه زمانی نمایندگی VMI را دارید؟
آریادژنت نمایندگی دوساله (۲۰۱۸و ۲۰۱۹) VMI را به صورت انحصاری اخذ کرده است و ما X-ray های حفاظتی را وارد خواهیم کرد.
هدف شما از حضور در نمایشگاه پاریس چه بود؟
در سمیناری که برگزار شد اطلاعات جدید و مهمی در خصوص X-ray داده شد و این نمایشگاه از این جهت برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود. همچین این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حفاظتی دنیا است و دیدن محصولات جدید این صنعت برای ما بسیار مهم بود.
با توجه به اینکه در نمایشگاه‌های متفاوتی حضور داشتید، این نمایشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟
نمایشگاه بیشتر به بحث نرم‌افزار و حفاظت‌های پیشرفته‌تر مانند اسلحه، کابل‌های خاص برای مکان‌های نظامی، X-ray های نظامی و حفاظتی پرداخته بود و به دوربین، دزدگیر و اعلام حریق خیلی توجهی نشده بود. سطح نمایشگاه مانند سطح Intersec و یا SN آلمان نبود، با وجود آن نمایشگاه در سطح خوبی برگزار شد و برندهای خوبی نیز در آن شرکت کردند.
حرف آخر…
X-rayبه تازگی در ایران مطرح شده است و بحث آن بسیار داغ است، اما متاسفانه به دلیل تحریم‌ها خدمات خوبی در خصوص X-ray ها در ایران داده نمی شود و خیلی از برندهای خوب دنیا نمی‌توانند در ایران نمایندگی داشته باشند. حسن VMI این است که این برند برزیلی است و برزیل جزو ۵ کشور برتر صنعتی دنیا است. VMI در زمینه X-ray خیلی خوب کار کرده است و اسپانسر جام جهانی و المپیک بوده است و در حال حاضر نیز اسپانسر ورزش‌های زمستانه کره است و این خود نشان می‌دهد که این برند برند خوبی است. VMI به ایران خدمات ویژه می‌دهد و به ما نمایندگی انحصاری داده است. آریادژنت در نظر دارد که با قدرت روی خدمات کار کند، چرا که خدمات در بحث X-ray در ایران مشکلات فراوان دارد و ما تصمیم داریم که این ضعف را بپوشانیم.

پیشنهاد برای مطالعه:

thumbnail (1)

حضور کیونپ در الکامپ ۹۷

کیونپ با هدف آشناسازی مشتریانش با آخرین محصولات این شرکت در ۲۴ امین دوره از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *