دوشنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه / معرفی شرکت ها / رویدادهای شرکتهای داخلی / جلال محمد حسینی، مدیر عامل شرکت آریا دژنت
photo_2018-02-08_10-24-39

جلال محمد حسینی، مدیر عامل شرکت آریا دژنت

کیفیت و خدمات خوب دلیل پیشرفت ما است

آریادژنت چند سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است؟

حدود ۲۷ سال است که پدرم پارادوکس را وارد می‌کند و ما اولین کسی هستیم که پارادوکس را وارد ایران کردیم. آریادژنت نیز ۱۵ سال است که به صورت رسمی و ۲۵ سال است که به صورت غیر رسمی فعالیت می‌کند.
جدیدترین پروژه‌ای که در دست دارید چیست؟

جدیدترین پروژه‌ای که ما به آن ورود کرده‌ایم حوزه ایکس-ری است و این ایکس-ری‌ها از ایکس-‌ری چمدانی تا ایکس‌-ری کامیونی را شامل می‌شود. تقریبا ۹ ماه است که همکاری خود را با شرکت VMI در این خصوص آغاز کرده‌ایم. ما نمایندگی ۲۰۱۷ VMI را گرفتیم و همچنین موفق به اخذ نمایندگی دوساله این برند ( ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹) به صورت انحصاری شدیم.
این محصول در کدام نهاد یا ارگان به فروش رسیده است؟

تاکنون فرودگاه، دیوان محاسبات و یونیسف از مشتریان محصول ایکس-ری ما بوده‌اند و ما به این نهادها دستگاه‌های ۱۰۰×۱۰۰، ۶۰×۴۰ و دستگاه ۵۳×۳۶ را فروخته‌ایم. با گمرک نیز رای‌زنی‌هایی کرده‌ایم، اما متاسفانه ورود به گمرک کمی سخت است. همانگونه که می‌دانید در گمرک برندها از قبل مشخص شده هستند و در حال حاضر نیز با یک برند چینی کار می‌کنند.
خدمات پس از فروش شما به چه صورت است؟

از صفر تا صد این پروژه در ایران به دست آریادژنت انجام می‌شود. در واقع با فروش محصول کار ما تمام نمی‌شود و ما در حوزه خدمات پس فروش نیز پر قدرت ظاهر شده‌ایم.
آیا برای کار با ایکس-ری VMI در خارج از کشور نیز‌ برنامه‌ای دارید؟

برای گرفتن نمایندگی برند VMI در کشورهای همسایه نیز مذاکراتی داشتیم که نتایج آن به زودی مشخص می‌شود.
به غیر از ایکس-ری چه پروژه شاخصی داشتید؟

با پارادوکس نیز سال‌ها است که کار می‌کنیم و نزدیک به ۱۵ بانک را مجهز به سیستم‌های اعلام سرقت کرده‌ایم، بانک مهر اقتصاد آخرین بانکی است که از طریق ما به دزدگیر مجهز شده‌است. همچنین به چند بانک دولتی و خصوصی سیستم ‌اعلام حریق داده‌ایم و حدود چهار سال است که این بانک‌ها مشتری ما هستند.
آیا پروژه‌هایی که در دست دارید ادامه‌دار هستند؟

بله، معمولا پروژه‌های ما ادامه‌دار هستند. با پارادوکس نزدیک بیست سال است که کار می‌کنیم، با VMI قراراد سه ساله داریم. سه سال است که در زمینه اعلام حریق فعالیت می‌کنیم که پس از این سه سال قراداد تمدید خواهد شد و ما تاییدیه آتش‌نشانی را نیز داریم. با گراندیک نیز کارمان را ادامه می‌دهیم. همچنین احتمالا یک دوربین به دوربین‌های ما اضافه خواهد شد که بزودی آن را اعلام خواهیم کرد.

در این پروژه‌ها شما انتخاب شده‌اید یا شما را انتخاب کرده‌اند؟
در برخی از برندها مانند پارادوکس که در ایران خدمات ضعیفی دارند، آریادژنت به خوبی کار کرده است. همچنین برخی از برندها در ایران برخی از اجناس را موجود ندارند، با وجود آن ما همیشه موجودی جنس را داریم. به روز بودن تکنولوژی پارادوکس و از همه مهمتر به روز بودن بچه‌های فنی، ما را از سایرین متمایز کرده است. این چهار موردی که ذکر کردم موجب شده است که مشتری خودش ما را انتخاب کند. در نهایت پس از مراجعه، معرفی محصول، دمو و جلساتی که می‌گذاریم قرارداد بسته می‌شود.
آیا پیش از ورود VMI، این برند در ایران بازار داشت؟

خیر، اما احساس می‌کردیم که بازار هست، یعنی ما درخواستی برای این محصول نداشتیم، با وجود آن نیاز آن را کاملا حس می‌کردیم. همانطور که می‌دانید در یونیسف رابطه فایده‌ای ندارد و تصمیم‌گیری‌ها در دفتر مرکزی آن که در خارج از ایران است انجام می‌شود. ما محصول را ارائه کردیم و یونیسف ما را انتخاب کرد. در خصوص ایکس‌-ری برندهای قوی در ایران نمایندگی ندارند. در واقع ایکس-ری‌های موجود به صورت دست دوم وارد کشور می‌شوند. بنابراین داشتن کیفیت و همچنین خدمات خوب چیزی است که موجب پیشرفت ما می‌شود.

پیشنهاد برای مطالعه:

thumbnail

نمی‌خواهم با بدقولی و کم‌کاری رضایت مشتری را از دست بدهم

مجتبی سالاری، یکی از نصابان قدیمی صنعت حفاظت و ایمنی و مدیر مرکز تعمیرات آتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *