دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / مقالات / مقالات نظارت تصویری / جدیدترین های نظارت ویدئویی در سال ۲۰۱۷
Camcorder optics closeup

جدیدترین های نظارت ویدئویی در سال ۲۰۱۷

مترجم : شرکت دیدارک

امنیت سایبری، یادگیری عمیق و دوربین های متصل به لباس برخی از برترین گرایشهایی است که در سال جاری در بازار نظارت ویدئویی مشاهده خواهیم نمود. چرا که در میان رقابت های فشرده موجود در بازار، فروشندگان به دنبال رونمایی از راهکارهای ایمن تر و ارزشمندتر هستند.

به نقل از گزارش اخیر مرکز پژوهشی آی اچ اس مارکت IHS Market، انتظار میرود که بازار نظارت ویدئویی جهانی حدود ۷ ٪ در سال جاری رشد داشته باشد.

به نقل از این گزارش، «احتمال میرود که تقاضا برای تجهیزات نظارت ویدئویی در سال ۲۰۱۷ به سرعت به رشد خود ادامه دهد» و در این سال ۹۸ میلیون دوربین تحت شبکه و حدود ۲۹ میلیون دوربین مداربسته ی HD به سراسر جهان فرستاده خواهد شد.

هر چند طبق این گزارش، رقابت از لحاظ قیمتی همچنان فشرده خواهد ماند. به گفته ی آی اچ اس: «این رقابت، کسب درآمد و حاشیه ی سود را برای فروشندگان آسان نخواهد ساخت. در این زمینه، برخی موفق و استفاده از آزمایش داخل سازمانی و خارج سازمانی میشود که از آن در جهت بازخورد و اخطار دادن از خطرات به وجود آمده استفاده میشود».

گرایش برتر دیگر، یادگیری عمیق است. این گرایش از این جهت حائز اهمیت است که پیشتر، آنالیتیکس ها کم و بیش در معرض خطا قرار داشته و انتظاراتی که از آنها میرفته را برآورده نمیساخته اند. اما امروز،‌ هم زیرساخت ها (به عنوان مثال، GPUها﴾ و هم نرم افزارها آماده ی قادرسازی ماشین ها به”یادگیری” تصاویر از طریق حجم زیاد داده های موجود هستند که این کار باعث افزایش چشمگیر قابلیت های آنالیتیکسی میشود.

در درجه ی چهارم، دوربین های متصل به لباس در حال شهرت یافتن هستند و پیش بینی میشود که کاربری آنها به فراتر از اجرای قوانین پا بگذارد. فعالیت هایی که معمولا نیازمند حضور دو فرد برای تضمین امنیت یا استانداردها هستند، به عنوان مثال بازرسی خطوط ریلی توسط افراد را میتوان به صورت بالقوه با حضور تنها یک فرد مجهز به دوربین متصل به لباس انجام داد و بدین شکل منابع انسانی را آزاد و در دسترس قرار داد و هزینه ها را کاهش داد.

گرایش های دیگر ذکر شده در این گزارش شامل تغییر در تقاضا برای دوربین های HD از چین به سایر کشورها، استفاده از ویدئو در شهرهای امن و تکامل واسط های کاربری VMS میباشند.

برگرفته از مجله a&s

مترجم : شرکت دیدارک امنیت سایبری، یادگیری عمیق و دوربین های متصل به لباس برخی از برترین گرایشهایی است که در سال جاری در بازار نظارت ویدئویی مشاهده خواهیم نمود. چرا که در میان رقابت های فشرده موجود در بازار، فروشندگان به دنبال رونمایی از راهکارهای ایمن تر و ارزشمندتر هستند. به نقل از گزارش اخیر مرکز پژوهشی آی اچ اس مارکت IHS Market، انتظار میرود که بازار نظارت ویدئویی جهانی حدود ۷ ٪ در سال جاری رشد داشته باشد. به نقل از این گزارش، «احتمال میرود که تقاضا برای تجهیزات نظارت ویدئویی در سال ۲۰۱۷ به سرعت به رشد…

User Rating: 0.55 ( 1 votes)

پیشنهاد برای مطالعه:

BizTech--IoT-wireless2

استفاده از سیستم های بی سیم فوق العاده امن برای نظارت و برقراری امنیت

مترجم: سارا ایزدیار در چشم ­انداز امنیتی امروز، تمامی سازمان­ها با این مساله دست به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *