دوشنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه / بررسی محصولات / تکنو دید موفقیت خود را مدیون پرسنل کوشا است
cxd

تکنو دید موفقیت خود را مدیون پرسنل کوشا است

رضا دمندان،‌ مدیرعامل شرکت تکنودید الکترونیک

 

لطفا خودتان را معرفی بفرمایید.

اینجانب رضا دمندان متولد ۱۳۶۰ هستم. از سال ۱۳۸۶-۱۳۸۰  در صنف موبایل واقع در پاساژ علاالدین۱ فعالیت داشته‌ام. در عین حال در سال ۱۳۸۳ با شرکت فرانگر الکترونیک آشنا شدم و با توجه به تخصصی‌تر بودن صنف امنیتی در نهایت ، در سال ۸۶ به اتفاق مهندس شاهین تابعی تصمیم به تاسیس مجموعه تکنودید الکترونیک گرفتیم.

تکنودید از کی و در چه زمینه‌ای فعالیت خود را آغاز کرده است؟

گروه تکنودید الکترونیک در سال ۱۳۸۶ در کنار شرکت فرانگر الکترونیک به صورت حقیقی با هدف تهیه و توزیع تجهیزات، لوازم جانبی و خدمات پس از فروش دوربین‌های امنیتی تاسیس شد و اقدام به واردات دوربین مدار بسته، تقویت تولید داخلی  و سیستم‌های امنیتی کرد. گروه تکنودید الکترونیک در طول فعالیت خود در سال‌های آخر توانسته است با تکیه به خلاقیت و توانمندی پرسنل کوشای خود به موفقیت‌های قابل توجهی دست یابد. مشاوره، اجرا و پخش سیستم‌های حفاظتی از عمده فعالیت‌های تکنودید الکترونیک است. همچنین در همینجا اعلام می‌کنم که گروه تکنودید الکترونیک آماده جذب نماینده فعال در تمامی نقاط کشور است.

آیا در حال حاضر در دیگر شهرها نیز نمایندگی دارید؟

بله. در بعضی از شهرهای بزرگ نمایندگی داریم.

با چه برندهایی کار می‌کنید و دلیل شما برای انتخاب این برندها چیست؟

در گذشته با برندهای قوی کره‌ای وچینی کار می‌کردیم ولی به دلیل عدم پایبندی این کارخانه به توافقات در نهایت خرید OEM محصولات انجام شد و با برندهای ثبت شده خودمان این محصولات را بفروش می‌رسانیم.

تکنو دید برای رفاه حال مشتریان چه امتیازاتی قایل می‌شود؟

گارانتی ۲۴ساعت تعویض،‌ تنوع محصولات و قیمت‌های رقابتی بخشی از امتیازاتی است که برای رفاه حال مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم.

گارانتی و خدمات پس از فروش در شرکت شما چگونه است؟

تکنو دید ۱۵ ماه گانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش دارد.

برنامه شما برای آینده چیست؟

در حال حاضر با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشورمان هر نوع برنامه ریزی منجر به تغییر می‌شود. بنابراین در حال حاضر عبور از همین مرحله تا رسیدن به شرایط عادی که امکان برنامه ریزی شکل گیرد از موارد برنامه ریزی شده است.

 

پیشنهاد برای مطالعه:

Media

MMC مشابه یا فیک ندارد

سیدرضا شاه‌صفدری، ‌مدیرعامل شرکت مدیاموج ارتباط   مدیا موج کی و چگونه فعالیت خود را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *