دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اتحادیه / اخبار اتحادیه شرکت های حفاظتی / برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه اتحادیه سراسری شرکت‌های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی
Etehadi1

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه اتحادیه سراسری شرکت‌های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه اتحادیه سراسری سه‌شنبه مورخ ۴ خرداد ۹۵ با حضور مدیران شرکت‌های عضو اتحادیه برگزار شد. موارد مذکور برای مطرح شدن در جلسه طبق دستور جلسه مجمع عبارت بودند از: گزارش هیأت مدیره، ارائه صورت‌های مالی و ترازنامه سال ۱۳۹۴توسط بازرس اتحادیه، بررسی پیشنهاد هیأت مدیره و تصویب بودجه سال آینده و حق عضویت و ورودیه اعضاء و خط مشی کلی اتحادیه، انتخاب بازرس اصلی و علی‌البدل، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، و سایر موارد.
مراسم در ابتدا با سخنرانی آقای مهندس مسعود شنتیایی، رئیس اتحادیه آغاز شد و سپس مهندس سعید صفوی به ارائه صورت‌های مالی و تراز نامه سال ۹۴ اتحادیه سراسری پرداختند. پس از بررسی و پرسش و پاسخ حاضران، ترازنامه با کسب اکثریت آراء، تصویب شد. سپس بحث به صورت پرسش و پیشنهادات اعضا در خصوص امور اتحادیه از جمله نمایشگاه ایران امن ادامه یافت. از موارد مؤکد در جلسه، دعوت آقای مهندس شنتیایی از کلیه شرکت‌های عضو برای حضور پررنگ در این نمایشگاه با هدف ارائه و نمایش توانمندی‌های بخش خصوصی بود. سپس آرای اعضای اتحادیه برای انتخاب بازرس اصلی و بازرس علی‌البدل از بین چهار کاندیدا، جمع‌آوری و پس از شمارش آراء، آقای مهندس سعید صفوی به عنوان بازرس اصلی و آقای مهندس فخری‌زاده به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند. آقای مهندس علی مسعودی نیز به ارائه پاره‌ای توضیحات در خصوص نمایشگاه ایران امن پرداختند و مجددا از اعضا برای شرکت فعال و مؤثر در این نمایشگاه دعوت کردند. آقای مهندس شخصیان نیز به نمایندگی از کمیسیون مشاوران اتحادیه، از کلیه حضار برای شرکت در کارگاه تخصصی قراردادهای حوزه حفاظت الکترونیک مورخ سه‌شنبه یازدهم خرداد دعوت کردند.
آقای مهندس نجفدری نیز به نمایندگی از کمیسیون آموزش اتحادیه سراسری، پیشنهاداتی را در خصوص تشکیل غرفه مجزا جهت امر آموزش به منظور آشنایی بازدیدکنندگان با تکنولوژی‌های نوین و برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت همراه با اعطای گواهینامه و… در نمایشگاه پرداختند. آقای مهندس نوری نیز پیشنهاداتی را در جهت بهینه کردن کیفیت برگزاری نمایشگاه ایران امن مطرح کردند. لازم به ذکر است که نمایشگاه ایران امن از ششم تا نهم مرداد ماه در پارک گفتگو برگزار خواهد شد.

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه اتحادیه سراسری سه‌شنبه مورخ ۴ خرداد ۹۵ با حضور مدیران شرکت‌های عضو اتحادیه برگزار شد. موارد مذکور برای مطرح شدن در جلسه طبق دستور جلسه مجمع عبارت بودند از: گزارش هیأت مدیره، ارائه صورت‌های مالی و ترازنامه سال ۱۳۹۴توسط بازرس اتحادیه، بررسی پیشنهاد هیأت مدیره و تصویب بودجه سال آینده و حق عضویت و ورودیه اعضاء و خط مشی کلی اتحادیه، انتخاب بازرس اصلی و علی‌البدل، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، و سایر موارد. مراسم در ابتدا با سخنرانی آقای مهندس مسعود شنتیایی، رئیس اتحادیه آغاز شد و سپس مهندس سعید صفوی به ارائه صورت‌های مالی و…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

photo_2018-05-01_01-09-26

گذشته، حال، آینده…

علی مسعودی، دبیر کل اتحادیه سراسری شرکت‌های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *