چهارشنبه , ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / بررسی محصولات / نظارت تصویری / اویجیلون با ارائه دوربین دام مدل H4 IR PTZ مرزهای سنت را در هم نوردید
دوربین دام مدل H4 IR PTZ

اویجیلون با ارائه دوربین دام مدل H4 IR PTZ مرزهای سنت را در هم نوردید

دوربین‌های اویجیلون سری H4 دارای قابلیت ویدئو آنالتیک سلف لرنینگ[۱] هستند. این دوربین‌ها با دارا بودن سنسور مادون قرمز توانایی تهیه تصاویر با کیفیت بالا در هر شرایط نوری و محیطی را دارند. با وجود لنزهایی با قدرت زوم بالا و تکنولوژی مادون قرمز شما می‌توانید در تاریکی مطلق تصاویری واضح از فضا تا ۲۵۰ متری دوربین را داشته باشید.

این دوربین زاویه و فاصله را به صورت اتوماتیک بر اساس حرکت لنز زوم دوربین، طوری تنظیم می‌کند تا از روشن بودن صحنه برای تهیه تصاویری با کیفیت بالا در سرتاسر میدان دید مطمئن شود.

این دوربین با رزولوشن‌های ۱٫۳ و ۲ مگاپیکسل قابلیت چرخش مداوم ۳۶۰ را دارا می‌باشند و به اپراتور این امکان را می‌دهد که ساده‌تر بتواند در همه جهات زوم کند و تصویر مورد نظرش را بگیرد. این دوربین قابلیت زوم تا چهل و پنج برابر برای رزولشن ۱٫۳ و سی برابر برای رزولوشن ۲ مگاپیکسل را دارا می‌باشد.

با وجود یک وایپر داخلی سطح شیشه دوربین در شرایط آب و هوایی مرطوب و مه گرفته همواره تمیز می‌باشد. همچنین طراحی یک کاور محکم باعث شده این دوربین‌ها در شرایط محیطی سخت همواره سالم بمانند و قابل استفاده در طیف گستره‌ای از شرایط آب و هوایی باشند.

[۱] self-learning video analytics

پیشنهاد برای مطالعه:

March-Networks-MegaPX-ATM-2

دوربین‌های خودپرداز مگاپی‌ایکس شرکت مارچ

با استفاده از دوربین‌های مگاپی‌ایکس[۱] شرکت مارچ[۲] شما می‌توانید، تصاویری فوق‌العاده روشن و واضح را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *