پنج شنبه , ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه / معرفی شرکت ها / گزارش / افزایش سی و پنج درصدی بازدیدکنندگان از نوزدهمین دوره نمایشگاه سیکورتسا
Sicurezza

افزایش سی و پنج درصدی بازدیدکنندگان از نوزدهمین دوره نمایشگاه سیکورتسا

نمایشگاه سیکورتسا ۲۰۱۷ و ساختمان هوشمند با استقبال ۲۵۵۶۹ بازدیدکننده (افزایش ۳۵ درصدی نسبت به دوره قبلی) توسط فیرامیلانو[i] و پنتا استادیو[ii] از ۱۵ تا ۱۷ نوامبر (۲۴ تا ۲۶ آبان ماه) در میلان ایتالیا برگزار شد.  حضور ۴۶۵ شرکت غرفه‌دار (رشد ۴۰ درصدی نسبت به دوره گذشته) در سه پاویلیون نیز تاییدی بر این روند رشد مثبت بود.

به گفته مدیر عامل فیرا میلانو[iii] ” این رویداد به عنوان نقطه عطفی برای آموزش حرفه‌ای و نوآوری محسوب می‌شود چراکه راهکارهای قوی‌ای در در عصری که یکپارچه‌سازی و دیجیتالی کردن قوانین را تغییر می‌دهند، در آن ارائه شد.

امسال برای اولین بار نمایشگاه خانه هوشمند نیز بطور همزمان با سیکورتسا برگزار شد.”

سیکورتسا شامل بخش‌های متعددی از جمله نظارت ویدئویی، کنترل تردد/دسترسی، تشخیص و اعلام نفوذ، و امنیت پسیو و امنیت سایبری بود و امسال بخش اعلام و اطفاء حریق نیز اضافه شد. بخش‌هایی از نمایشگاه نیز به نمایش پهپادها و فن‌آوری‌های نیروهای مسلح و نیروی انتظامی ایتالیا اختصاص داشت.

علاوه بر این، ۱۵۰ رویداد آموزشی به منظور برآوردن نیازهای به روز صنعت، تمرکز بر آنچه که در چالش‌های حرفه‌ای آینده روی خواهد داد از جمله سیاست‌های حریم خصوصی، امنیت سایبری و حفاظت از اطلاعات، مقابله با تروریسم و سیستم‌های طراحی در این نمایشگاه برگزار شد.

همچنین، برگزاری اولین دوره نمایشگاه خانه هوشمند بطور همزمان در کنار سیکورتسا ۲۰۱۷ فرصت جدیدی را برای صحبت در مورد زیرساخت ساختمان به عنوان مبنایی برای ایجاد تحول در خدمات دیجیتال و یکپارچه‌سازی بین صنایع امنیت و اتوماسیون ساختمان ایجاد کرد.

i] Fiera Milano]

ii] Pentastudio]

iii] Fabrizio Curci]

نمایشگاه سیکورتسا ۲۰۱۷ و ساختمان هوشمند با استقبال ۲۵۵۶۹ بازدیدکننده (افزایش ۳۵ درصدی نسبت به دوره قبلی) توسط فیرامیلانو[i] و پنتا استادیو[ii] از ۱۵ تا ۱۷ نوامبر (۲۴ تا ۲۶ آبان ماه) در میلان ایتالیا برگزار شد.  حضور ۴۶۵ شرکت غرفه‌دار (رشد ۴۰ درصدی نسبت به دوره گذشته) در سه پاویلیون نیز تاییدی بر این روند رشد مثبت بود. به گفته مدیر عامل فیرا میلانو[iii] " این رویداد به عنوان نقطه عطفی برای آموزش حرفه‌ای و نوآوری محسوب می‌شود چراکه راهکارهای قوی‌ای در در عصری که یکپارچه‌سازی و دیجیتالی کردن قوانین را تغییر می‌دهند، در آن ارائه شد. امسال برای…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

alizade

مهیار علیزاده، همراه سیباشهر در پویش مدیران فروش

لطفا خودتان را معرفی بفرمایید. اینجانب مهیار علیزاده متولد تیر ماه ۱۳۶۹ تحصیل کرده در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *