دوشنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه / بررسی محصولات / امنیت و زندگی / اسکنر پوست، محصولی جدید برای تشخیص مشکلات پوست شما
4-skin-scanner-skin-analyser (1)

اسکنر پوست، محصولی جدید برای تشخیص مشکلات پوست شما

بارها و بارها اتفاق افتاده که هنگام خرید محصولات آرایشی و بهداشتی سردرگم هستید و نمی‌دانید کدام محصول آرایشی برای پوست شما مناسب است. اسکنر پوست نه تنها می‌تواند به شما کمک کند محصول آرایشی و بهداشتی متناسب با پوست‌تان را خریداری کنید، بلکه می‌تواند تمام مسایل و مشکلات پوست شما اعم از کم آبی، منافذ باز پوست، چرب بودن و خشک بودن و وضعیت چین و چروک و خطوط پوست شما را هم مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهد.

اسکنر پوست محصول شرکت نیوتروژنا  به راحتی می‌تواند پوست شما را اسکن کرده و همه اطلاعات مرتبط با پوست‌تان اعم از مشکلات و مسایل مرتبط با آن را شناسایی کند و در قالب دیتا و تصویر به شما ارائه بدهد.  اسکنر پوست این کار را با کمک هوش مصنوعی انجام می‌دهد و می‌تواند از طریق منافذ پوست، چین چروک و خطوط سطحی پوست، به اسکن و بررسی وضعیت پوست فرد مربوطه بپردازد.

شایان ذکر است این اسکنر قابلیت وصل شدن به گوشی آیفون را دارا است و شما می‌توانید به راحتی آن را در قسمت بالایی گوشی آیفون خودتان وصل کنید و تصویر بزرگی از وضعیت پوست خودتان را در گوشی موبایل‌تان در یافت کنید.

میزان رطوبت پوست شما و همه جزئیات مربوط به آن توسط این اسکنر پوست شناسایی و مشخص می‌گردد. این کار توسط سنسورهای تعبیه شده در این محصول و هوش مصنوعی قابل انجام است. هم چنین این اسکنر پوست با اپلیکیشن مخصوص گوشی‌های آیفون به نام Skin360 سازگار بوده و می‌تواند اطلاعات مربوطه را به این اپلیکیشن منتقل کند.

تحلیل‌ها و داده‌های اسکنر پوست با کمک هوش مصنوعی انجام می‌شود و دستگاه امتیازی بین صفر تا صد را برای وضعیت سلامت پوست فرد مربوطه مشخص می‌کند. این کار به شما کمک می‌کند در انتخاب محصولات آرایشی و بهداشتی بتوانید به درستی تصمیم‌گیری کنید و محصول متناسب با پوست خودتان را خریداری نمایید.

منبع: پلازامگ

 

پیشنهاد برای مطالعه:

maxresdefault

گجت پوشیدنی تم‌ترک ، تب‌سنجی جدید برای نظارت بر درجه حرارت بدن

احتمالا زیاد پیش آمده است که فرزندان یا یکی از اعضای خانواده، دچار تب شدید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *