سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷
خانه / مقالات / توسعه کسب و کار / ارتقا محصولات انحصاری شرکت‌های مطرح
tech-companies-say

ارتقا محصولات انحصاری شرکت‌های مطرح

از دید مجله امنیتی a&s، ده شرکت برتر در زمینه رشد و ارتقای محصولات در سال ۲۰۱۶ به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: آسا­ آبلوی[i]، آویجیلون[ii]، داهوا[iii]، دیجیتال بری­یرز[iv]، هایک‌ویژن[v]، آی‌دی‌آی‌اس[vi]، اینفینوا[vii]، مایل‌استون[viii]، تی‌کی‌اچ[ix] و وایکن[x].

برخی از این شرکت­ها از طریق به دست آوردن سهم بیشتری از بازار رشد کرده­ اند. به عنوان مثال شرکت اینفینوا بعد از نفوذ بیشتر در بازار در نمایشگاه­های مارچ نتورک[۱] سال ۲۰۱۲ و سوان[۲] سال ۲۰۱۴ از طریق ارایه محصولات متنوع رشد چشم­گیری داشت. زیرگروه­های ویژن و امنیت در شرکت تی‌کی‌اچ رشد خود را مدیون افزایش سهم بازار از طریق گروه­های حامی آن است. در همین حال برخی دیگر از شرکت­ها از طریق رشد صنعتی پیشرفت کرده­ اند. به عنوان مثال شرکت آسا آبلوی از طریق انتقال فنآوری به سیستم­های آی­پی در زمینه کنترل دسترسی پیشرفت کرد.

نکته ­ای که در مورد اغلب این شرکت­های رشد یافته وجود دارد این است که آن­ها سعی می­کنند محصولات انحصاری خود را به هدف ارایه به نصابان تولید کنند که آنها نیز در مقابل می­توانkد از هزینه­­ های پس از خرید بکاهند و همینطور با استفاده از خدمات تعمیر و نگهداری یک شرکت­ واحد هزینه ­های نگهداری محصول را کاهش دهند. به عنوان مثال شرکت اینفنوا به همراه دوربین­های خود سیستم ان­وی­آر نیز عرضه می­کند و نرم ­افزار مدیریت همزمان این دو را نیز به مشتری ارایه می­دهد.

در مورد شرکت اکسیز[۳] اگرچه هنوز ویدیو نقطه تمرکز اصلی آن­هاست اما در سال­های اخیر فعالیت خود را در زمینه­ هایی فراتر از تصویر و ویدیو گسترش داده و هم اکنون فناوری کنترل دسترسی تحت شبکه، اینترکام و دیگر محصولات را به صورت یکپارچه ارایه می­کنند. ری مااوریتسون[۴]، مدیر عامل شرکت اکسیس تصریح می­کند: ما نیاز گسترده بازار به محصولات یکپارچه را درک کردیم، موضوعی که ما در حال کار کردن بر روی آن هستیم. به عنوان مثال در سال ۲۰۱۶ ما سه محصول جدید تولید کردیم که سیستم­های ایمنی را بهبود می­بخشد. این مطلب باعث می­شود تلاش­های اقتصادی و بخش تحقیقات و توسعه بر مواردی تمرکز کنند که در نهایت سود بیشتری برای مشتری خواهد داشت.

بخش حفاظت تصویری در شرکت تی‌کی‌اچ نیز موفق به ارایه خدمات امنیتی یکپارچه شده است. یکی از مواردی که این شرکت به آن اشاره کرده است دادگاه بین­المللی جنایی است که کابل‌کشی، سیستم دوربین­های امنیتی و سیستم هشدار اضطراری آن را شرکت تی‌کی‌اچ طراحی و اجرا کرده است.

دارین سیید[۵]، مدیر بازاریابی و ارتباطات شرکت آویجیلون می‌گوید: این شرکت در چند سال اخیر سطح متوسط به بالای بازار را هدف گرفته بود اما در حال حاضر بر سطوح پایین­تر بازار نیز تمرکز کرده است و در حال ارایه سیستم­های امنیتی یکپارچه به مشتریان خود است. ما در مدل کیو۲ قیمت­ها را کاهش دادیم و در ادامه توجه خود بر خط تولید دوربین­های اچ۳ و ان وی آر۲ متمرکز کردیم تا سطح بیشتری از بازار را پوشش دهیم و سطح­های پایین­تر این صنعت را هدف قرار دهیم. این تغییر با استقبال خوبی از سوی بازار رو به رو شد و اخیرا ما خط تولید دوربین دیگری به نام اچ۴اس‌ال راه اندازی کرده­ایم. این دوربین بیشتر بر سطوح پایین بازار تمرکز دارد. ما برای تامین نیازهای نصابان و مصرف‌کنندگان نهایی محصولات خود، گزینه­ های متنوعی تدارک دیده­ایم، چرا که آویجیلون به معنای واقعی کلمه حافظ ایمنی است.

به طور خلاصه می­توان گفت رقابت در عرصه­ امنیت شدیدتر از هر زمان دیگر شده است که کار را برای فعالان در این عرصه سخت­ تر می­کند. شرکت­های فعال در عرصه سیستم­های ایمنی و حفاظت تنها با فراهم کردن نیاز­های واقعی مشتریان و تدوین راه حل­های امنیتی یکپارچه می­توانند در این رقابت­ ها پیروز باشند.

[۱] March Networks

[۲] Swann

[۳] Axis Communications

[۴] Ray Mauritsson

[۵] Darren Seed

i] ASSA ABLOY]

ii] Avigilon]

iii] Dahua Technology]

iv] Digital Barriers]

v] Hikvision Digital Technology]

vi] IDIS]

vii] Infinova]

viii] Milestone Systems]

ix] TKH Group]

x] Vicon Industries]

از دید مجله امنیتی a&s، ده شرکت برتر در زمینه رشد و ارتقای محصولات در سال ۲۰۱۶ به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: آسا­ آبلوی[i]، آویجیلون[ii]، داهوا[iii]، دیجیتال بری­یرز[iv]، هایک‌ویژن[v]، آی‌دی‌آی‌اس[vi]، اینفینوا[vii]، مایل‌استون[viii]، تی‌کی‌اچ[ix] و وایکن[x]. برخی از این شرکت­ها از طریق به دست آوردن سهم بیشتری از بازار رشد کرده­ اند. به عنوان مثال شرکت اینفینوا بعد از نفوذ بیشتر در بازار در نمایشگاه­های مارچ نتورک[۱] سال ۲۰۱۲ و سوان[۲] سال ۲۰۱۴ از طریق ارایه محصولات متنوع رشد چشم­گیری داشت. زیرگروه­های ویژن و امنیت در شرکت تی‌کی‌اچ رشد خود را مدیون افزایش سهم بازار از طریق گروه­های حامی آن…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

1250-x-550_1

گرایشات بازار امنیت در سال ۲۰۱۸

مترجم: سارا ایزدیار حرکت اقتصادی ایالات متحده در سال ۲۰۱۷ شرایط مطلوبی را برای رشد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *