پنج شنبه , ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اتحادیه / اخبار اتحادیه الکترونیک / اخبار اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تهران
Logo

اخبار اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تهران

  • حمایت از تولیدات ملی

در روز ۲۸ اذرماه جلسه‌ای با محوریت تولیدات ملی و در حوزه سیستم‌های آلارم در محل اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران برگزار شد. ریاست اتحادیه آقای فیض آبادی از اعضا خواست تا در صورت وجود کالای ایرانی مورد نیاز از کالاهای خارجی استفاده نکنند و همچنین از تولید کنندگان درخواست کرد نرخ مصوب اجناس خود را به اتحادیه اعلام کرده تا اتحادیه پل ارتباطی بین اعضا و تولیدکنندگان شود.

  • انرژی تجدیدپذیر جایگزینی برای سوخت فسیلی

اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران در راستای به روز رسانی خدمات به مشتریان و اعضا ارتباطی با دو شرکت فعال در زمینه تولیدات انرژی‌های تجدید پذیر برقرار کرده  و برنامه‌ریزی‌هایی برای برگزاری کلاس‌های آموزشی برای اعضای محترم اتحادیه صورت گرفت و از چهارشنبه ۱۹ دی ماه این کلاس‌ها برگزار شده‌اند.

نظر ریاست اتحادیه برای آشنایی هر چه بیشتر اعضا با انرژی‌های تجدیدپذیر استفاده از آن‌ها در تولیدات به منظور به‌روز رسانی تولیدات اعضا و کاهش میزان هزینه‌های مصرف کنندگان بود.

  • الزام اعضا به کار با افراد دارای پروانه کسب

اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران با درج ۲ اگهی در روزنامه همشهری به اطلاع اعضا رساند تا از این پس برای استفاده از خدمات، خرید کالا، نصب کالا و همین‌طور درج اگهی تبلیغاتی در مجلات خود به پروانه کسب توجه داشته و کپی پروانه کسب شرکت‌ها را در راستای حمایت از شرکت‌های قانونی ودارای مجوز کار از آن‌ها دریافت نمایند.

  • همکاری با شرکت خدمات سام‌سرویس

ریاست اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران در تاریخ ۴ دی ماه جلسه‌ای با ریاست خدمات سام سرویس داشتند که در این جلسه پیرامون همکاری شرکت با اعضا جهت استفاده از خدمات و کالاهای مورد نیاز بحث‌هایی صورت گرفت که با استقبال هر دو طرف جلسه مواجه شد.

  • اولین نمایشگاه و کنفرانس حفاظت و الکترونیک

نمایشگاه حفاظت و الکترونیک یکشنبه۵دی ماه در محل بوستان گفت و گو باحضور مطبوعات و توسط رییس و نایب رییس اتاق اصناف افتتاح گردید.

تا به امروز تشکل‌های صنفی موفق به برگزاری نمایشگاهی به صورت  جمعی و مشارکت مستقیم و فعال اعضا نشده بودند و این مهم توسط اعضای اتحادیه الکترونیک و حفاظت به تولی‌گری ریاست اتحادیه صورت گرفت.

ریاست اتحادیه باز خورد عالی از نمایشگاه را نتیجه حمایت و شرکت دلسوزانه اعضا دانست و خاطر نشان کرد در صورت حمایت همگانی نمایشگاه در آینده به صورت گسترده‌تر و در مکان گسترده‌تری برگزار خواهد شد.

  • حادثه ساختمان پلاسکو تلنگری به اصناف

احتمال وقوع حادثه‌ای نظیر حادثه ساختمان پلاسکو در واحدهای صنفی و مکان‌های پر تردد شهری اصناف را واداشت تا جلساتی برای جلوگیری از وقوع حادثه برگزار کنند.

به همین منظور جلسه‌ای در اتاق اصناف با حضور آقای فیض آبادی ریاست اتحادیه الکترونیک و حفاظتی و به ریاست آقای خسرو ابراهیمی برای بررسی سطح ایمنی ساختمان  و استاندارد ابزار اطفای حریق  و همین طور مسایل  اجرایی ان در حضور چندین اتحادیه برگزار شد.

  • ساختمان آلومینیوم طعمه بعدی حریق؟

با توجه به این که ساختمان آلومینیوم مرکز لوازم خانگی واقع در خیابان جمهوری توسط سازنده ساختمان پلاسکو ساخته شده و یکی از اماکن پر تردد شهری با دارا بودن حدود ۶۰۰ واحد تجاری است و قدمتی نظیر ساختمان پلاسکو دارد احتمال میرود حادثه پلاسکو در آنجا تکرار شود پس عقلانی است این بنا و بناهای فرسوده دیگر شهر تهران ایمن‌سازی شوند.

ریاست اتحادیه الکترونیک، جلسه‌ای با هییت مدیره ساختمان پلاسکو و ریاست اتحادیه لوازم خانگی داشتند و از همکاری اعضای هییت مدیره ساختمان اظهار خرسندی کرده و بیان کردند امیدوارند با همکاری وکمک اصناف در آینده شاهد این دست وقایع تلخ نباشیم.

  • مصاحبه آقای فیض آبادی ریاست اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران با رادیو اقتصاد

چهارشنبه مورخ ۱۷ اذر ماه مصاحبه آقای فیض آبادی در رادیو اقتصاد تحت عنوان دوربین‌های مدار بسته به صورت زنده پخش گردید. آقای فیض آبادی بیان کرد: ” اتحادیه از جوانان دارای پتانسیل بالا در تولید و فروش و نصب سیستم‌های حفاطتی  و دوربین‌های مدار بسته برخوردار است که برای اعلام وجود و شکوفایی احتیاج به حمایت مصرف کنندگان دارند و قطعا اگر مصرف کننده از کالای دارای اعتبار از طرف اتحادیه استفاده کند و به مراکز دارای پروانه کسب مراجعه نماید از حمایت متقابل اتحادیه جهت رسیدگی به شکایات برخوردار می‌گردد.”

  • کالای ایرانی ؟ یا کالای خارجی؟

به گزارش رادیو اقتصاد، یک فروشنده لوازم الکترونیک ادعا می‌کرد مجبور است برچسب تولید ملی را با برچسب تولید چینی عوض کند چون خریداران تولیدات چینی بیشترند  و مصرف‌کنندگان به تولید ملی اعتماد ندارند.

در پاسخ به این گزارش آقای فیض آبادی بیان کرد: ” این کار پیگرد قانونی دارد. حمایت از تولیدات ملی باید سر لوحه افراد قرار گیرد زیرا این امر موجب رونق بازار تولید و در ادامه گذر از رکود اقتصادی می‌گردد.

  • اطلاعیه طراحی و تولید سررسید اتحادیه برای سال ۹۶

نظر به انجام برنامه‌ریزی های لازم به منظور طراحی و تولید سررسید سال ۱۳۹۶ اتحادیه الکترونیک و حفاظتی پایتخت، آماده دریافت مشارکت‌های اعضای محترم در این حوزه، حداکثر تا تاریخ ۲۴/۱۱/۹۵ می‌باشد.

لذا آن دسته از اعضای محترم که تمایل دارند از این فرصت اطلاع‌رسانی بهره مند گردند، می‌توانند با اتحادیه تماس حاصل فرمایند.

حمایت از تولیدات ملی در روز ۲۸ اذرماه جلسه‌ای با محوریت تولیدات ملی و در حوزه سیستم‌های آلارم در محل اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران برگزار شد. ریاست اتحادیه آقای فیض آبادی از اعضا خواست تا در صورت وجود کالای ایرانی مورد نیاز از کالاهای خارجی استفاده نکنند و همچنین از تولید کنندگان درخواست کرد نرخ مصوب اجناس خود را به اتحادیه اعلام کرده تا اتحادیه پل ارتباطی بین اعضا و تولیدکنندگان شود. انرژی تجدیدپذیر جایگزینی برای سوخت فسیلی اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران در راستای به روز رسانی خدمات به مشتریان و اعضا ارتباطی با دو شرکت فعال در…

User Rating: Be the first one !

پیشنهاد برای مطالعه:

thumbnail

تجلیل از اتحادیه حفاظتی و الکترونیکی تهران

  در دومین جشنواره آموزش شاغلین سازمان فنی حرفه‌ای که در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *